UWAGA!

Będziemy sprzątać?

 Elbląg, Będziemy sprzątać?
(fot. Paweł Serocki)

W sobotę 30 września w elbląskich parkach, na Bulwarze Zygmunta Augusta i w Bażantarni przeprowadzona została akcja „Posprzątaj po swoim psie”, której organizatorami byli Urząd Miejski i Straż Miejska w Elblągu.

- W akcji brali udział młodzi sympatycy psów z Publicznej Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów w Elblągu, którzy rozdawali specjalne woreczki do sprzątania po psach oraz ulotki przypominające właścicielom psów o ich obowiązkach - informuje rzecznik prezydenta Elbląga Agnieszka Staszewska. - Rozdano około 600 woreczków i 450 ulotek. Dodatkowo ulotki i woreczki umieściliśmy w sobotnim wydaniu „Dziennika Elbląskiego”, a 100 ulotek i woreczków przekazaliśmy uczestnikom imprezy „Burek” zorganizowanej na osiedlu Zawada. Mamy nadzieję, że większość z Państwa, którzy otrzymaliście woreczki, będzie od dzisiaj sprzątała po swoich czworonożnych pupilach, szczególnie w miejscach służących do wspólnego użytku, przy wejściach do budynków, na chodnikach, jezdniach, alejkach parkowych i zieleńcach.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • sprzątam po swoim psie od 3 lat czyli od czasu jak mam psa-niestety ludzie nie dojrzali do tego by sprzątać po swoich pupilach jak również nie przyzwyczaili się do widoku sprzatającego właściciela,bo patrzą na mnie jak na głupka,ale mam to gdzieś :) sprzatam dalej
 • ludzie nie dojrzeli*(sorki)
 • Zamiast wciąż przypominać, należy realizować uchwałę w tym względzie. Właściciele zwierząt winni po sprzątać po swoich pupilach. Nieprawidłowo parkujące samochody są blokowane i odblokowanie kosztuje. To może Straż miejska też będzie tak postępować wobec właścicieli zwierząt...Wszak wszyscy obywatele są równi wobec prawa.
 • to nie powinna być AKCJA, to powinna być codzienność
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  antykundel(2006-10-04)
Reklama