UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Betlejemskie Światło Pokoju w Elblągu

Elbląg, Betlejemskie Światło Pokoju w Elblągu

Betlejemskie Światło Pokoju - symbol wzajemnego zrozumienia ludzi i narodów, znak nadziei, życia bez konfliktów - trafiło do naszego miasta. Będzie przekazywane elblążanom już od soboty, 17 grudnia.

Światło trafiło do Elbląga wczoraj wieczorem (15 grudnia). Komendant phm. Adrian Szymański wraz z innymi instruktorami odebrał je podczas przekazania ognia w Olsztynie z rąk Komendantki Chorągwi Warmińsko-Mazurskiej hm. Doroty Jeżowskiej-Olszewskiej.
       Ogień harcerze przekażą do rąk przedstawicieli elbląskich władz podczas uroczystości organizowanych przez 16 Pomorską Dywizję Zmechanizowaną w Teatrze im. A. Sewruka.
       Elblążan zapraszamy w niedzielę (18 grudnia) na Świąteczne Spotkania Elblążan, około godz. 15 przy scenie pojawią się harcerze wraz z Betlejemskim Światłem Pokoju.
       Zanim harcerze dotrą na elbląską wigilię wezmą udział w grze. Jest ona skierowana do 3-4 osobowych patroli. Elbląscy skauci będą mogli podczas gry pochwalić się wiedzą dotyczącą historii Betlejemskiego Światła Pokoju i harcerstwa.
       Harcerze przekażą Światło zaprzyjaźnionej rosyjskiej Organizacji Skautowej "Niedźwiedź" oraz elbląskim parafiom.
      
phm. Ewelina Dżugan, szefowa Harcerskiej Służby Informacji
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama