UWAGA!

Bezpłatne porady informatyczne

W stowarzyszeniu pojawił się problem z komputerem? Potrzebna jest natychmiastowa pomoc informatyka? Skorzystaj z porad informatycznych Centrum Organizacji Pozarządowych!

- Stawiamy na rozwój III sektora nie tylko pod względem realizowanych zadań społecznych, ale również w zakresie wykorzystania innowacyjnych rozwiązań logistycznych, które z pewnością ułatwiają komunikację i czynią organizacje pozarządowe konkurencyjnym miejscem na rynku pracy- mówi Anna Czerwień, koordynatorka projektu.
       Jeśli nie wiesz jak zarchiwizować dokumenty, zainstalować system, w jaki sposób zabezpieczyć się przed wirusami lub po prostu wahasz się przy wyborze nowego komputera zadzwoń pod numer 55 643 43 12 i umów się na darmową poradę. Centrum Organizacji Pozarządowych mieści się przy ul. Stefczyka 7/8. Stowarzyszenie Elbląg Europa udziela bezpłatnych porad informatycznych organizacjom pozarządowym, działającym na terenie Elbląga oraz powiatu elbląskiego.
      
       Projekt „III sektor w XXI wieku. Centrum Organizacji Pozarządowych powiatu elbląskiego” jest współfinansowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz przez Urząd Miejski w Elblągu.
      
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • takie porady to kazdy moze miec z inernetu, ale dobrze ze cos jest w Elblagu, w razie awarii ktos se moze zarchiwizowac dane i przeinstalowac system w ramach darmowego serwisu
Reklama