UWAGA!

Biała sobota - przyjdź i zbadaj się

 
Elbląg, Biała sobota - przyjdź i zbadaj się
fot. nadesłana

Stowarzyszenie „Serce za Uśmiech” przy Elbląskim Szpitalu Specjalistycznym z Przychodnią SPZOZ w Elblągu w ramach "Białej soboty" organizuje "Jesienny spacer po zdrowie". Jest to charytatywna akcja, podczas której każdy chętny będzie mógł bezpłatnie sprawdzić swoją kondycję zdrowotną i wykonać badania kontrolne.

Odbędą się także konsultacje w sprawie niewydolności żylnej i żylaków kończyn dolnych oraz porady dietetyka. Będzie można skontaktować się ze specjalistami z dziedziny: psychologii i rehabilitacji. Wszyscy goście, którzy odwiedzą szpital będą mogli zmierzyć ciśnienie tętnicze krwi, sprawdzić poziom cukru oraz wagę. Będzie wykonywana spirometria. Ratownik medyczny przeprowadzi instruktaż pierwszej pomocy, a w ramach profilaktyki raka piersi panie zapraszamy na badanie piersi oraz bezpłatną mammografię (dla kobiet w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie wykonały badania). Wszystkie badania i konsultacje wykonamy bezpłatnie i bez rejestracji.
       Konsultacja dietetyczna kierowana jest do osób z nadwagą, ze schorzeniami układu pokarmowego i krążenia oraz chcących zmienić swój sposób odżywiania.
       Pacjenci onkologiczni i kardiologiczni nie mogą korzystać ze wszystkich zabiegów rehabilitacyjnych! Specjalista rehabilitant powie, które zabiegi są dla Ciebie bezpieczne.
       Stres, brak motywacji, wypalenie zawodowe, depresja to problemy, z którymi możesz przyjść do psychologa.
       Jeśli masz problem z nogami: ból, obrzęki, uczucie mrowienia, żylaki lub inne – przyjdź, a lekarz zdiagnozuje czy to zaburzenia przepływu krwi w kończynach dolnych.
       Elbląscy ratownicy medyczni zaprezentują na fantomie zasady udzielania pierwszej pomocy, która jest bardzo ważnym elementem łańcucha przeżycia. W miejscu zdarzenia to właśnie w naszych rękach jako świadków znajduje się życie i zdrowie osoby wymagającej pomocy.
       Regularne badanie palpacyjne piersi może zapobiec rakowi tego gruczołu, najczęściej diagnozowanym nowotworem złośliwym u kobiet.
       Serdecznie zapraszamy do Elbląskiego Szpitala Specjalistycznego z Przychodnią SPZOZ w Elblągu przy ul. Komeńskiego 35 (parter Przychodni Specjalistycznej) jutro (22 października) w godz. od 9 do 12.
       Bezpłatna mammografia dla kobiet w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie wykonały badania, odbędzie się w Szpitalu Miejskim w Elblągu przy ul. Żeromskiego 22
       Pracownia Diagnostyki Obrazowej.
      
Elbląski Szpital Specjalistyczny z Przychodnią SPZOZ w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama