UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ciężko wam dogodzić. Macie problem z przesiadką jak wam autobusik pod zakład pracy nie dojeżdża?? Najlepiej byście chcieli żeby z punktu a do punktu b zawiózł i to jeszcze za pół darmo heh Polecam pomieszkać w Gdańsku to się zaraz nauczycie jeździć komunikacją. Ja mam bardzo dogodny dojazd teraz po nowych zmianach. Raz, że autobus jeździ częściej, a dwa dowozi pod przystanek tramwajowy. I wszędzie dojadę!!! A jak tramwaj nie pasuje to z tego przystanku mam jeszcze inne autobusy. Po prostu trzeba ruszyć dup. .. .sko i się przesiasc. To naprawdę nie boli. To, że wam nie pasuje to tylko i wyłącznie z waszego lenistwa. Kupcie auto i sobie autem jeździjcie jak tak narzekacie.
  • Nie bądź taki do przodu bo ci baranie z tyłu zabraknie. Kupiłam sobie auto bo niestety dojazdy mi kuźwa nigdy nie pasowały na nowym rozkladzie. Nie o to chodzi żeby dwie godz przed pracą wychodzić z domu żeby na czas do pracy zdążyć i 2 godz później do domu wracać to samo dzieci syn na 8 do szkoły z domu wychodzi przed 7 bo inaczej spóźnia się na lekcje kiedyś mając na 8 do szkoły wychodził z domu 7.20 i cały elbląg musiał przejechać i na lekcje zdążał po szkole był w ciągu 40 min w domu teraz wraca na piechotę całe miasto bo nie ma czym dojechać. Więc się baranie nie wypowiadaj bo twoje zdanie nikogo nie interesuje. Nikomu nie pasuje nowy rozkład tylko durniom z UM którzy z tego nie korzystają. Niech zgadnę jesteś jednym z nich trolu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    1
    Zkmtodno(2021-10-25)
  • @Zkmtodno - Do jakiej szkoły Pani syn chodzi i skąd jedzie? Może po prostu trzeba napisać do ZKM żeby godziny niektórych linii zmienili. Moje dziecko jadąc do szkoly na godz 8 (z Krasnego Lasu do Szkoły mechanicznej)jedzie 45 minut, ale musi się przesiąść na tramwaj. Więc z 24 przesiada się na 5.Jeśli u Was nie ma takiej możliwości przesiadki to koniecznie napiszcie pismo do ZKM.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Kassia(2021-10-25)
  • Mieszkam w Gdańsku i komunikacja miejska jest tu świetnie zorganizowana. Bilety jednorazowe kosztują 3,60 (w Elblągu będą 3,20 po podwyżce), miesięczny 99 zł i -uwaga- obejmuje również linie nocne. Autobusem/tramwajem można przejechać dokładnie z punktu A do punktu B, np. z domu do pracy. W razie potrzeby system przesiadkowy jest wspaniale zorganizowany, aplikacja w telefonie pozwala wyśmienicie zorganizować takie przesiadki, a ponadto śledzić ewentualne opóźnienia na trasie. Autobusy i tramwaje nie konkurują ze sobą, a dopełniają się. Tak więc polecam Ci pomieszkać w Gdańsku i nie obrażać elblążan, bo zostali skrzywdzeni przez chore decyzje ludzi o ciasnych umysłach, którzy nie mają bladego pojęcia o podróżowaniu komunikacją zbiorową, dlatego ją zarzynają swymi decyzjami.
  • @Zkmtodno - Ja to proszę pana mam bardzo dobre połączenie, . ., wstaję rano za 15 trzecia- latem to juz widno za 15 trzecia jestem ogolony, bo golę sie wieczorem, śniadanie jadam na kolację, tylko wstaję i wychodzę. .. do PKS mam 5 kilometry. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    0
    Donald i to rudy(2021-10-25)
  • To prawda pare razy byłem a to w szpitalu a to coś załatwić autobus za autobusem tramwaj za tramwajem nie trzeba mieć samochodu żeby tam się poruszać jeśli miał bym tam możliwość za mieszkać to wybrał bym te miasto i gdyby moja niepełnosprawność 😒
Reklama