UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Idą święta mam tyle roboty w domu, kobiety jak nie macie co robić to pomyjcie mi okna i dywany wytrzepcie bo naprawdę nie mam czasu tego po pracy zrobić. Gorącą herbatę postawie w zamian za stanie na zimnie i pierdołami się zajmować u mnie chociaż będzie pożytek. I będzie wilk syty i owca cała
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    2
    JolkaodBolka(2017-12-08)
  • @JolkaodBolka - Łał!. .. co za tupet! Wolałabym zrobić coś dla Polski! Choćby nawet stojąc pod Sądem i paląc świeczkę!
  • @lenka - lenka ty to jesteś zwykłe Ścierwo które ma ludzką krew na rękach, dziwie sie PiSowi że krótko was za pysk nie weźmie. Wy bydlaki, zwyrodnialcy strzelaliście do ludzi jak protestowali w obronie swoich miejsc pracy !
  • oto mowa pisowca
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    szimurina(2017-12-10)
  • @JolkaodBolka - To się weź do roboty, zamiast tracić czas przed komputerem i wypisywać pierdoły, tym bardziej, że rozumu za grosz nie masz i nic nie rozumiesz z tego co PiS robi i czego bronią Ludzie na protestach. Wielki szacunek dla wszystkich którym nie jest obojętny los Polski - następnym razem jestem z Wami.
  • @JolkaodBolka - To się weź do roboty, zamiast przed kompem czas marnować, tym bardziej, że jak widać za tępa jesteś, żeby cokolwiek z tego co PiS robi Polsce zrozumieć. Wielki szacunek dla Ludzi, którzy protestują przeciw pisowskiemu niszczeniu demokracji. Następnym racem będę z Wami, na złość pisowskiej trollowni.
Reklama