UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Chcą „rozruszać” młodych

Stowarzyszenie Elbląg Europa wraz z Konsorcjum Organizacji Pozarządowych realizuje projekt „III sektor w XXI wieku”, którego głównym celem jest aktywizacja ludzi młodych oraz zachęcanie ich do udziału w życiu społecznym Elbląga, i zaprasza osoby aktywne, zainteresowane zdobyciem nowej wiedzy, do swego biura.

„W skład Konsorcjum Elbląskich Organizacji Pozarządowych wchodzą: Związek Harcerstwa Polskiego, Elbląskie Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej oraz Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek - pisze Paweł Indyk ze Stowarzyszenia Elbląg Europa. - One wraz z naszym stowarzyszeniem od 11 października do końca tego roku realizują projekt „III sektor w XXI wieku”. Głównym celem projektu jest wsparcie i promocja organizacji pozarządowych działających na terenie Elbląga poprzez rozwój ich potencjału organizacyjnego, technologicznego i logistycznego. Szczególny nacisk kładziony jest na organizacje pozarządowe, które swoje działania kierują do młodzieży, starając się zmobilizować młodych ludzi do czynnego udziału w życiu społecznym Elbląga.
     W październiku i listopadzie przeprowadzona została - w ramach Korpusów Obywatelskich - akcja promocyjna inicjatyw obywatelskich w szkołach średnich Elbląga. Promocja ta zajęła łącznie 70 godzin lekcyjnych, na których to elbląska młodzież mogła zaznajomić się z wszelkiego rodzaju możliwościami aktywnego działania w ramach elbląskiego III sektora.
     Powstał również portal www.mlodzi.elblag.pl - serwis, który tworzony jest w głównej mierze przez ludzi młodych, a jego tematyka związana jest właśnie z formami aktywności młodzieży. Poza bieżącymi wydarzeniami oraz informacjami z miasta, forum dyskusyjnym czy galerią zdjęć, można w nim również znaleźć dział, w którym każdy młody człowiek może poruszyć problemy, z jakimi spotyka się na co dzień lub też podzielić się swoimi pomysłami.
     W październiku i listopadzie zorganizowane zostało również VIII Forum Inicjatyw Pozarządowych oraz Kombajn - Młodzieżowe Forum Inicjatyw Pozarządowych.
     Grudzień jest miesiącem szkoleniowym dla elbląskiego III sektora. Można skorzystać z darmowych szkoleń, m.in. o tematyce pracy w zespole, księgowości, pisania projektów czy promocji i współpracy z mediami. Szkolenia dostarczą organizacjom pozarządowym, biorącym w nich udział, wiedzy pomocnej w prowadzeniu bieżącej działalności i stworzą fundamenty dalszego rozwoju.
     W przypadku chęci skorzystania z bezpłatnych szkoleń o wyżej wymienionej tematyce prosimy zgłaszać się do naszego biura od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18. Nasz adres: Stowarzyszenie Elbląg Europa, ul. Komeńskiego 42, tel. 0 55 643 43 12, e-mail: elblageuropa@gmail.com.
     
     Projekt jest realizowany ze środków rządowego programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama