UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Łukasz Kotyński - zaraz pewnie mnie twoi sympatycy zlinczują i nazwą hejtem ale czy niezadowoleniu z oferty miasta ludzie nie maja prawa głosu? Chcecie się w to bawić? proszę bardzo nie mam nic przeciwko wasz czas i pieniądze ale ja żyje w tym mieście 40 lat i ono dla mnie się skończyło już dawno i gdybym się nie przemieszczał po europie mieszkajac od czasu do czasu w elblagu to bym mentalnie umarł. Nie mam mentalnosci prowincjała. Elblag to nudne miasto bo ile razy można robić to samo i oglądać tych samych ludzi? Moze wy tak lubicie, lubicie swoje otoczenie, ale moje otoczenie się wraz ze mną przemieszcza. Nie lubie stagnacji a w elblagu można tylko spać. Elblag zawszy byłw tyle i skoro dopiero od niedawna jest troszkę ciekawiej, a w cześniej ja i moi znajomi przyzwyczailiśmy się do wycieczek do Trójmiasta to wybacz. .. nie zmienimy się ot tak. Mało to ludzi z Elblag wyjechało? Czy tutaj można godnie zyć? Może ty i parę osób macie dobrą pracę albo wam wystarczy co macie, ale dla wielu to za mało. Patriotyzm lokalny? Przepraszam do kogo i do czego? :)
  • " ja i moi znajomi przyzwyczailiśmy się do wycieczek do Trójmiasta to wybacz" buahaha ZAGRANICO!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Ailatan(2014-07-01)
Reklama