UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Po co przekop, jak pisowcy chcą Elblągowi zabrać port. Sobie będą zyski czerpać.
 • I bardzo dobrze że zabiorą.. wrobelek Wszytko by spaprał
 • Gdy rząd chce dokapitalizować port krzyczą, że chce ukraść port, gdy sprzedawano, za bezcen Zamech, to było super. Gdzie tu logika?
 • Jechałem dzisiaj do Krynicy m. Tłumy na przekopie. I co tu gadać. Dobra inicjatywa, a Elblag skorzystać może, pod warunkiem, że port będzie narodowy, a nie lokalnych sołtysów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  6
  Zmęczony(2022-08-16)
 • Ty zdajesz sobie sprawę z tego, jakie bzdury teraz napisałeś? Myślę że komentarze poniżej twojego wpisu uświadomią ci to. Żenada
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Tyle w temacie(2022-08-17)
 • I właśnie przez takich fanatycznych wyznawców pisu w Polsce jest źle a będzie jeszcze gorzej. Do was nie dociera że tak wysoka inflacja jest po to by wzmacniać struktury mafijne ? Przywódcy mafii i ich ludzie dorabiają się fortun a ludziom mówią żeby zacisnęli zęby. I wciąż mają poparcie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  3
  Fenomen(2022-08-17)
 • Ten twój rząd to dokapitalizowuje tuszowanie i propagandę
 • @Zmęczony - W Krynicy Morskiej w ciągu lata przebywa każdego dnia około 140 000 osób, jeśli dodać Stegnę i pozostałe miejscowości to powinno być tam tłoczno jak na Monte Casino w Sopocie. Oni tam są, bo to modny kurort. Oglądają kaczy rów jak muchy krowi placek. Są tam wcale nie dlatego, że Populizm i Socjotechnika wykopał kaczy rów w Mierzei. Gdyby zainwestowano forsę z kaczego rowu w infrastrukturę turystyczną regionu to mielibyśmy tu perłę Polski północnej, o ile nie całej Polski. A tak mamy kaczy rów i turystów na godzinę. Jak kaczy rów "obrośnie" kafejkami, restauracjami, i taką tam infrastrukturą. Jak powstanie przy nim port dla żeglugi śródlądowej to być może zacznie mieć znaczenie turystyczne... Jeśli ktoś wpadnie na pomysł, by pływać tam stateczkiem z Tolkmicka, Fromborka albo z terminala pasażerskiego w Elblągu... albo nie daj Boże otworzyć linię promową Frombork - Kaczy Rów z promem, który mógłby zabierać jakie tam 30 samochodów... POOOOOBUUUDKAAAAA!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  5
  GłębokaMyśl(2022-08-17)
Reklama