UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Kaczy Dół to najlepsza i największa, a przy tym NAJDROŻSZA dewastacja w regionie od 75 lat. Gdyby Populizm i Socjotechnika zainwestował w region 3 000 000 000 zł, jego infrastrukturę turystyczną to stałby się on perełką Polski północnej, ale taka inwestycja to działania rozproszone, którymi w telewizorze trudno się pochwalić w ciągu 3 minut... co innego kaczy dół. W jego przypadku PARTIA udowodniła, że potrafi być siłą sprawczą i puścić w płytkie wody Zalewu Wiślanego grubą forsę i nikt nie zapyta, po co komu ten MIŚ, bo to jest społeczny MIŚ, który nie służy niczemu innemu niż kampanie wyborcze Populizmu i Socjotechniki. Bo TEN MIŚ może przynieść regionowi pierwsze zyski już za 400 lat, bo TO JEST MIŚ DŁUGOTERMINOWY i nikt nie zapyta o jego sensowność ekonomiczną, bo przez TEGO MISIA Wowka Putin nie spał dwie noce... i choćby dlatego BYŁO WARTO !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  47
  75
  GłębokaMyśl(2022-08-16)
 • @GłębokaMyśl - Najgorzej, gdy nienawiść do Partii rządzącej zaślepia rozum. Bardzo proszę o sprawdzenie, jakie są czynniki rozwoju miast. Czy port morski może przyczynić się do rozwoju miasta?
 • Co śniłeś o Hamburgu czy BREMIE?
 • @GłębokaMyśl - Proszę nie używać nazwy Kaczy Dół. Taką nazwę w dawnych latach nosiło Międzylesie pod Warszawą /tam gdzie jest Centrum Zdrowia Dziecka. Moze Kaczy Przekop?
 • @GłębokaMyśl - Może nie Kaczy Dół a raczej Kaczy przekop. Kaczy Dół w dawnych latach nosiło dzisiejsze Miedzylesie pod Warszawą. Tam gdzie jest Centrum Zdrowia Dziecka. Tamtejsi mieszkańcy mogą sie obrazić.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  Ewa.M.(2022-08-16)
 • Czy możesz na chwilę wyłączyć nienawiść? Proszę sprawdzić ile małych portów jest w Niemczech, Dan
 • @GłębokaMyśl - Gdzie mój wpis?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  Śmiechu warte(2022-08-17)
 • "Czy port morski może przyczynić się do rozwoju miasta?" Jaki port morski ? Póki co w Elblągu jest parking dla TIRów bez żadnej infrastruktury przeładunkowej ale z bardzo skutecznie działającym panem dyrektorem i samorządowcami, którzy dadzą się pociąć za to radosne przedsięwzięcie, które przy zaangażowaniu 100 000 000 zł ( wg pana senatora Wcisły, który raczej wie, co mówi ) przyniosło miastu 997 tysięcy z ogonkiem strat. Jeśli to ma być czynnik wspomagający miasto to niech ich dunder świśnie...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  6
  GłębokaMyśl(2022-08-17)
 • "Proszę sprawdzić ile małych portów jest w Niemczech, Dan" PORTÓW nie parkingów dla TIRów bez żadnej infrastruktury położonych 11 km w głąb lądu, do których jest dostęp niespecjalnie żeglowną rzeką...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  GłębokaMyśl(2022-08-17)
 • @Śmiechu warte - Tylko fałszywa skromność nie pozwala GM powiedzieć, że jest WSZECHWIEDZĄCĄ... ale w związku z tym, że to pytanie z cyklu, dokąd zmierza świat, o sens życia i całą resztę to GM musi odpowiedzieć: 42 ! ! !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  2
  GłębokaMyśl(2022-08-17)
 • Nie mieszajmy stosunku GM do komunalnej głupoty ze stosunkiem do Populizmu i Socjotechniki... Choć oczywiście obydwie głupoty są porównywalne... PME sp. z o. o.to 100 000 000 zł zainwestowane przez miasto ( za senatorem Wcisłą )i 997 000 zł straty w ciągu 10 lat. Dzięki takiej spółce komunalnej to miasto eksploduje niczem rozmaryn... Zdjęcie z Google Maps ten sam widok. Parking dla TIRów i terminal kontenerowy w Gdańsku.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  2
  GłębokaMyśl(2022-08-17)
Reklama