UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I tu ograniczenia nie obowiązują co na to milicja i sanepid. A sory zapomniałem że jak coś organizuje kościół to nic ich nie obowiązuje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    20
    Jamaleg(2020-12-23)
  • @Jamaleg - To prawda! Trudno się do tego przyzwyczaić, ale taka jest rzeczywistość. A co się dzieje w głowach i rozumie księży, nie wiadomo. Ale to chyba jakaś oddzielna kasta, której nie obowiązują żadne przepisy. Tylko gdzie tutaj podziało się miłosierdzie? Z jednej strony pomoc a z drugiej możliwość zarażenia się.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    12
    Ewa M.(2020-12-23)
  • @Jamaleg - Tak, tylko Teen Challenge to organizacja wywodząca się z kościoła ewangelickiego z siedzibą w Nowym Jorku. To tak na marginesie, gdyby ktoś pomyślał o swojskich biskupach i ksiezach rzymsko - katolickich.
  • @Jamaleg - Masz dom? co jeść? To sie ciesz. Super ze mimo tego trudnego czasu, są ludzie którzy pomagają potrzebującym. I nie hejtuj, bo może kiedyś doswiadczysz najgorszego w swoim życiu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    5
    Rozczarowana(2020-12-23)
  • @Jamaleg - Takich ludzi jak ty nie żal mi wcale za to jak są puści empatycznie względem drugiego człowieka. Ja Ci życzę abyś nigdy głodu nie zaznał, aczkolwiek głód emocjonalny nie jest Tobie obcy i z emocji oraz empatii uczyniłeś sobie normę.
  • @Rozczarowana - Jasna sprawa, tylko mentalność ludzi bezdomnych często gęsto wygląda jak świadomy wybór, ładuj codziennie staczaj się i miej pretensje do całego świata. W tej galerii jakoś tłoczno a posiłek jest tam co tydzień bez takiej frekwencji. Każdy ma prawo do własnego zdania.
  • @Jamaleg - Za klasykiem: czep się psiego ogona, jammmmaaallleeegg
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    2
    ghjkljh(2020-12-23)
  • Czy ja skrytykowałem pomoc potrzebującym? Nie chodzi mi tylko o to że zwykłego Kowalskiego milicja i sanepid karaja za brak maseczki, limity i dystans a nie widzą za każdym razem problemu kiedy coś jest nie tak kiedy kościół coś organizuje
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    6
    Jamaleg(2020-12-23)
Reklama