UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czytając niektóre komentarze to zastanawiam się kto takie istoty bez empatii wychowywał !!!!! Ludzie nie oceniajcie innych bo sami nie wiecie jak wasze losy się potoczą !!! Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem !!! Czy jak ktoś komuś kupi coś do zjedzenia lub picia to zbiednieje ???? Sam nie raz to zrobiłem i nie zbiedniałem !!! Czasami zaczepił mnie alkocholik i prosił o pare groszy to kupiłem mu piwo lub 100ml wódki. Nie oceniam tych Ludzi gdyż różnie się w życiu układa i czasami Ludzie upadają nie powinno się ich skreślać !!!! Wesołych spokojnych i szczęśliwych świat Bożego Narodzenia. Lepszego nowego 2021 roku dla wszystkich !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Smutny Polak(2020-12-23)
  • @Smutny Polak - Moje pieniądze ciężko zarobione mają być przepite???jak sobie nie róbcie oszołomy.
  • Czytaj ze zrozumieniem amebo !!!! Chłop napisał że każdy może pomoc jak chce !!! Ale nie powinno być się obojętnym !!! Wiesz ile jedzenia się marnuje ?? Troszkę empatii nikomu nie zaszkodzi !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Pomocny człowiek(2020-12-24)
Reklama