UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Głupota, marnotrawstwo i kolejny przykład "projektów radnych", którzy mają układy w ratuszu - coś w podobie słynnej Sjesty w Parku Modrzewie; sorry, ale nikt mi nie wmówi, że wyrzucanie 2 razy po 0.5 mln zł na dwie betonowe dziury, które akurat robi szwagier zawodowo dewastujący miasta i parki plastiko-betonozą na życzenie niecałych 400 osób (to nawet nie pół szkoły jest, jedna pizzeria by obrobiła taki "elektorat"), to jest działanie rozsądne, logiczne i pro-obywatelskie. To jest zwykłe marnotrawstwo, betonoza i kolejne wyrzucanie hajsu w błoto.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    40
    90
    RobertKoliński(2021-06-23)
  • @RobertKoliński - Jak to jest łatwo krzyczeć: "Źle robią". Jak to jest trudno zrobić coś samemu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    42
    10
    jedenzczterystu(2021-06-23)
  • @RobertKoliński - dobrze ze promocja lewicowych przekonan to nie jest wyrzucanie hajsu w bloto. w czerwonym systemie o pizzerii byśmy słyszeli na tajnych kompletach
  • RobertKoliński @jedenzczterystu - Kto powiedział, że trudno? Rzeczy trudne Koliński robi od ręki. Rzeczy niemożliwe zajmują mu może chwilę, ale też pyknie; Hashtagi: #wincyjBetonu, #bedzieChlodniej
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    30
    RobertKoliński(2021-06-23)
  • RobertKoliński A o przekupywaniu dzieci szkolnych pizzą przez ekipę słup-ratuszowików przy okazji głosowań w ramach Budżetu Obywatelskiego słyszeliście? To usłyszcie, bo na hipokrytów i to skorumpowanych wychodzicie. Hashtagi: #ZaKomunyTegoNieBylo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    28
    RobertKoliński(2021-06-23)
  • @RobertKoliński - #bozakomunynicniebyło; )
  • @RobertKoliński - Koliński idź poszukaj pracy :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    6
    Tralala(2021-06-23)
  • RobertKoliński Wiadomo, Polska narodziła się w sposób cudowny w 1989 roku, kiedy to żarłoczne stonko-styropiany zstąpiły z niebios i wzięły sobie ziemię w POsiadanie. Tę Ziemię!; [Był taki stary dowcip. - Jak powstał świat wg radzieckiej Biblii? - Snaczała nie było niczewo, tolka tawariszcz Boh prachażałsia ulicami Maskwy!; ] Hashtagi: #kononowicze
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    16
    RobertKoliński(2021-06-23)
  • @RobertKoliński - To mogłeś koleś zgłosic swoj projekt. .. .mi sie podoba. .. budowac budowac
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    9
    sasuad(2021-06-23)
  • @RobertKoliński - Dla ciebie najlepiej jakby za te pieniądze postawili pomnik Karola Marca co nie?? Hashtagi: #antykacap
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    antykacap(2021-06-23)
  • @RobertKoliński - Patom tawariszcz Boh zdełał sołnce, ziemlju i drugije predmiety, nu a na kaniec zdełał Adama- tak Adam chadił pa raje jeł, pił i srał gdie papało i na kaniec priszoł. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    9
    Krasnaja armia(2021-06-23)
  • @RobertKoliński - Był Pan kiedyś na pumptracku w Olsztynie, Łodzi czy innym mieście??? Wie Pan ile dzieciaków doskonali tam swoje umiejętności jazdy na rowerze, dobrze się przy tym bawi i ma ogromną z tego frajdę. Wie Pan ilu z tych dzieciaków, gdyby nie np. pumptracki siedziało by pod murkiem i paliło papierosy czy popijało piwo czy ewentualnie, co jest bardzo popularne wśród młodzieży w Elblągu, spędzało czas w galerii handlowej czy innym tego rodzaju przybytku. W Elblągu nie ma nic dla nastolatków, klubów młodzieżowych, miejsc w których mogliby się spotkać. Uważam więc, że każda taka inwestycja(nie tylko tory rowerowe)jest bardzo potrzebna, bo to tak naprawdę inwestycja w młodzież. Ponadto polecam Panu zobaczyć miejsce, które dzieciaki stworzyły same. Jest to część stoku Gęsiej Góry, potocznie przez młodzież nazywaną BIS-em. Ogromnym nakładem pracy (także pieniędzy)sami zbudowali tor rowerowy. Ilość przekopanej ręcznie ziemi, wyprofilowanie skoczni i zjazdów oraz dbanie o funkcjonalność tych budowli jest naprawdę imponująca.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    6
    jawor29(2021-06-23)
  • RobertKoliński @jawor29 - Tak, niestety widziałem te zniszczenia i dewastację przyrody dokonane przez samozwańczych budowlańców z zakonu cyklistów - karałbym i to surowo, najlepiej pracami społecznymi przy porządkowaniu terenów parkowych i leśnych oraz sadzeniu drzew w mieście za ten wandalizm:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    9
    RobertKoliński(2021-06-23)
  • @RobertKoliński - no cóż, aż trudno mi dalej z tym polemizować. Pomilczę zatem. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    jawor29(2021-06-23)
  • @RobertKoliński - Pracę społeczne to powinni wykonywać bumelanci twojego pokroju.
  • Nie obrażałem Pana w żaden sposób i nie życzę sobie tego w stosunku do mojej osoby. Niestety pozorna swoboda wyrażania negatywnych emocji w sieci bardzo się Panu udziela.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    jawor29(2021-06-23)
  • @RobertKoliński - Wez chlopie sie juz nie wypowiadaj i nie kompromituj. My cie tu nie chcemy, mozesz to pojac ??? Wsztscy juz wiedza ze jestes sflustrowanym 44 latkiem. Zajmij sie swoim zyciem i przestan krytykowac. My sie cieszymy. Zastanow sie nad soba co nie haloo, bo cos nie trybi. Widac ze jestes nieszczesliwy bo wylewasz to w komentarzach swoich. Szkoda mi ciebie. Zrozum ze nie potrzebujemy twoich komentarzy wiec zamilcz i sie nie udzielaj. Jak zaczniesz sie cieszyc z drobnych rzeczy to daj znac. Poki co odpusc sobie i nie pograzaj sie.
  • Psie głosy nie idą pod niebiosy, tchórzliwych zaś anonimów-analfabetów (sflustrowanych! xd)mam w najgłębszym poważaniu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    turlaj dzbana trollu(2021-06-23)
  • @turlaj dzbana trollu - Ile dni przepracowałeś fizycznie w swoim życiu? Chyba nie za wiele.
  • @RobertKoliński - Przepraszam ale o co chodzi z tą pizzą? Ja tak poważnie pytam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    monitoring osiedlowy(2021-06-24)
  • RobertKoliński @monitoring osiedlowy - Najpoważniej zatem odpowiadam - chodzi o zbiórkę podpisów przez młodzież szkolną SP11,która została przez swoich "wychowawców"nauczona tego, że np. działania obywatelskie podejmuje się tylko za kasę (tu: pizzę), bo inaczej wychodzi się na frajerów; #edukacja, #YesCannonsSlowMarket Hashtagi: #samorzad, #nieudolnosc, #marnotrawstwo, #cyrk
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    RobertKoliński(2021-06-24)
Reklama