UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Tylko mondre dzieci chcecie promowac a co z wiekszym 500+?????!!!!! To jest najwazniejsze!!!!! Za co ja mam zyc jak wszystko drorzeje!!!!! Sama mak wychowywac 3 dzieci????? Mieszkania miasto nie chce dac!!!!!
 • A kto kazał robić trójkę dzieci na 500+, było do pracy iść a nie liczyć na kogoś. Co to znaczy ze miasto ma dać, nikt nikomu nic nie musicalach to Twój obowiązek zarobić na swoje dzieci a nie innych.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  36
  3
  Miły gość(2021-11-25)
 • Lepiej jedno mądre dziecko, niż 3 mondre. Jakość nie ilość; )
 • No właśnie!! Tylko mondre dzieci dostajom pieniądze. A co z innymi które czas spędzają na dworzu a nie z nosem w zeszycie?? Przecie takie dzieci też chorujom od zimna a leki coraz droższe, ubrania drogie, gry i komputery drożejom. Dosyć wyrównania jednych a poniżania innych. 500 plus nie drożeje ani trochę!!!!!
 • Dali by wiency piniendzy nam a nie tym bogaczom co se w blokach mieszkajom i cieplo majom. Akcyze podnieso a 500+ ani nic ni h. .ze tak powiem po nazemu
 • Bardzo dobrze mówi, bardzo dobrze mówi. Polać temu kawalerowi wódeczki i wina, ja zaśpiewam-z baraku dziewczyna. Zapraszam pszed komórki na kieliszeczek
 • Jest takie magiczne miejsce jak PRACA tam po wypracowaniu godzin dostaje się uwaga- pieniążki na Brajanka, Dzesike i inna Angelice. Nie trzeba czekać na 500+, stać pod mopsem, biegać za darmowy obiadem dla dzieci. Starczy nawet na hybrydy. A miasto dlaczego ma dać nierobowi? Normalni ludzie biora KREDYT i nie czekają jak deje
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  4
  Won z dzieciorobami(2021-11-25)
 • @Won z dzieciorobami - @ten co pisał. Ty jakiś nienormalny frajer jesteś. Pod cela życia byś nie miał. Zobaczyłbyś to się robi z takimi spoleczniakami.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  3
  Dobry chłopak z ulicy(2021-11-25)
 • @Dobry chłopak z ulicy - Ty za to na pewno wiesz jak pod celą jest bo się programu więzienie na polsat play naoglądałeś.
Reklama