UWAGA!

Dla bezrobotnych, ale przedsiębiorczych

Od 16 do 19 października w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu odbywać się będą warsztaty pn. „Własna firma”. Mogą wziąć w nich udział bezrobotni zarejestrowani w urzędzie pracy i planujący założenie własnego biznesu.

Celem zajęć jest określenie predyspozycji zawodowych do pracy w charakterze przedsiębiorcy oraz wyposażenie uczestników w niezbędną wiedzę dotyczącą uruchamiania, prowadzenia i rozliczania działalności gospodarczej.
     W pierwszym dniu zajęć warsztaty poprowadzą doradcy zawodowi i psychologowie z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu w Elblągu. W trakcie następnych trzech dni wystąpią eksperci - łącznie kilkudziesięciu przedstawicieli kilkunastu organizacji różnego typu - urzędów, instytucji i firm, którzy szczegółowo przybliżą uczestnikom zajęć wszelkie zagadnienia związane z tematyką zakładania, a następnie prowadzenia i rozliczania indywidualnej działalności gospodarczej.
     Warsztaty pn. „Własna firma” odbywać się będą od 16 do 19 października w siedzibie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu przy ul. Bema 54, sala nr 103. Pierwsze zajęcia rozpoczną się o godz. 10.
     Obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne, tel. 055 236 03 60 lub 055 232 40 10, wew. 272 . Można też zgłosić się osobiście w siedzibie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Elblągu przy ul. Bema 54 (obok warsztatów szkolnych), pokój 105, pn.- pt. w godz. 7.30-15.30. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
     Udział w zajęciach jest bezpłatny.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama