UWAGA!

Dobroczynność. Daj coś z siebie, daj siebie

We wtorek 14 sierpnia zaprezentowany zostanie ostatni już film zrealizowany w ramach projektu „Aktywizacja międzygeneracyjna”. Tym razem tematyką jest dobroczynność. Początek spotkania o godz. 16.30 w siedzibie Fundacji Elbląg.

- Z potrzebującymi spotykamy się na swej drodze niemal codziennie. Będzie ich więcej, jeśli zabraknie ludzi, którzy chętnie udzielą im mądrej pomocy. Dlatego warto promować dobroczynność - nie tylko tę najbardziej popularną, ale również tę, której czynienie wymaga odwagi. Czy nam się to uda? Przekonamy się dopiero po emisji filmu - mówią twórcy.
     Realizacja filmu jest wynikiem współpracy przedstawicieli inicjatywy telewizycjnej EMIT - Kamili Bubrowieckiej (redakcja), Joli Prokopowicz (redakcja), Bartka Rybaczewskiego (zdjęcia i montaż) z przedstawicielem grupy seniorów - Stanisławem Puchalskim z Fundacji Elbląg, będącym jednocześnie koordynatorem całego projektu.
     Po projekcji filmu uczestnicy będą mogli wziąć udział w debacie dotyczącej różnych aspektów dobroczynności. To także okazja do wyrażenia opinii na temat samego filmu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
     Projekt „Aktywizacja międzygeneracyjna”, finansowany jest w ramach programu „Łączymy pokolenia”, realizowanego przez Fundację PZU i Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.
Jola Prokopowicz - Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama