UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dom dla niepełnosprawnych

W Domu dla Bezdomnych przy ul. Nowodworskiej 49 uruchomiono Oddział Socjalny przeznaczony dla bezdomnych z terenu miasta, którzy z powody złego stanu zdrowia nie są w stanie samodzielnie funkcjonować w swoim środowisku.

- Osoby te zostały objęte opieką lekarską i pielęgniarską – informuje kierownik Domu dla Bezdomnych siostra Teresa Toporowska. – Zajmują się nimi także wolontariusze rekrutujący się spośród innych mieszkańców naszego Domu.
     Oddział Socjalny składa się z czterech trzyosobowych pokojów mieszkalnych. Obecnie przebywa w nim osiem osób niepełnosprawnych z poważnymi ograniczeniami ruchowymi.
     - Co warte podkreślenia, pomieszczenia dla Oddziału zostały wyremontowane i przystosowane do nowej funkcji przez samych mieszkańców Domu przy ul. Nowodworskiej – dodaje Agnieszka Staszewska, rzecznik prezydenta Elbląga.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama