UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nasz rząd na który ci nieudacznicy plują nie szczędzi pieniędzy dla seniorów s prezydent tylko się lansuje. Najwyższy czas na referendum. Pora odwołać tych ludzi i postawić na młodych z energią i fachowców.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    39
    TeofilSkorupa(2023-02-01)
  • @TeofilSkorupa - Hahahahahaha, fantastycznie się czyta Pańskie produkcje. Takiej szydery już dawno nie czytałem. Te ociekające jadem soczyste kawałki. Proszę nie przestawać.
  • O żadnym jadzie nie ma tutaj mowy, to sama gorzka prawda. Ja nie słodzę i nie upiększam piszę ostro ale obiektywnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    5
    TeofilSkorupa(2023-02-01)
  • @TeofilSkorupa - Nie no, fantastycznie. Cóż za ironia i jaki dystans do siebie samego. Jestem pełen podziwu.
  • @TeofilSkorupa - czyli na kogo?
  • A gdzie tam jest jad? Zwykłe stwierdzenie faktu. Jak chcesz to ja ci pokażę jad z wp, portelu, tvn, o2..... aż się zatrujesz
  • @TeofilSkorupa - Jakoś nasz Teofil pisofil odpuścił dziwnym zrządzeniem losu artykuł o willa +. Co nie masz nic do powiedzenia bo wychodzi ze zamiast dzieci mieć papier w szkołach to kolesiostwo sobie chaty kupuje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    Paweł 678(2023-02-01)
  • @TeofilSkorupa - TeofiluGumofilu, no rusz tłusty zad i REFERENDUM rób. Pan Rembelski nie dał rady z prostej przyczyny bo to Teofil jest mistrzem REFERENDUM!!!
  • @TeofilSkorupa - Na "fachowca" Śliwkę, który to ma energię w tworzeniu siebie jako "zbawcę" Elbląga?
Reklama