UWAGA!

Dopalacz Inicjatyw

Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu oraz Stowarzyszenie Elbląg - Europa zaprasza do udziału w programie „Dopalacz Inicjatyw”. Pierwsze spotkanie w czwartek 13 września w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Bema 37, początek o godz. 11.

Program adresowany jest do osób szukających pozytywnego ujścia dla swojej energii, chcących coś zrobić lub zmienić w swoim otoczeniu, szukających wyzwań i ciekawej formy spędzania czasu.
     Podczas spotkania w czwartek 13 września głos zabiorą m.in. Adrian Greczycho, koordynator Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu, Gabriela Zimirowska z Regionalnego Centrum Wolontariatu w Elblągu, Paulina Kałek z Regionalnego Centrum Wolontariatu w Poznaniu, Agnieszka Kawka z Wolontariatu Studenckiego w Lublinie. Wystąpią też grupy młodzieżowe: Ignis Fatuus - Teatr Żywiołów, Capoeira - grupa taneczna i zespół Młodzieżowego Domu Kultury.
     Spotkanie jest inauguracją projektu pod nazwą „Korpusy”, który realizowany będzie na przełomie września i października. Będą to lekcje przeprowadzone w szkołach podczas godzin wychowawczych przez przeszkolonych członków organizacji młodzieżowych. Spotkania będą miały formę najpierw mini wykładu na temat działalności pozarządowej, form zagospodarowania czasu wolnego. Po wykładzie nastąpi dyskusja z młodzieżą. Podczas spotkań prowadzący będą wskazywać młodzieży, że poprzez wolontariat mogą się rozwijać i realizować.
     Całość działań prowadzona jest w porozumieniu i pod patronatem Prezydenta Miasta Elbląga oraz Wydziału Edukacji UM w Elblągu.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama