UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dotacje z Powiatu

Zarząd Powiatu w Elblągu ogłasza otwarty konkurs ofert na przyznanie dotacji podmiotom spoza sektora finansów publicznych i niedziałającym w celu osiągnięcia zysku na rok 2008 na wsparcie realizacji zadań z zakresu kultury, sportu, turystyki i edukacji.

Pełną informację dotyczącą zadań konkursowych (nazwa zadania, wysokość dotacji, terminy i warunki składania ofert i realizacji zadań oraz kryteria konkursowe) a także druki ofert można odebrać u koordynatora ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi w Wydziale Promocji Powiatu, Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Elblągu ul. Komeńskiego 40, tel. 55 239 49 62 w godz. 7.30-15.30.
     Pełna treść ogłoszenia dostępna jest na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Elblągu, ul. Saperów 14 A i w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Elblągu, zaś druki ofert i sprawozdań są dostępne na http://www.powiat.elblag.pl/ oraz http://bip.computerland.pl/powiat_elblag/.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama