UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Warto by pomyśleć też o ścieżce rowerowej od Elbląga do Nadbrzeża. Jazda z dziećmi po drodze 503 na tym odcinku jest bardzo niebezpieczna. Można by było zrobić ścieżkę rowerową na istniejącym już nasypie kolejowym. Wystarczy tylko wymienić rdzewiejące tory kolejowe na asfalt i po robocie. Jazda taką drogą byłaby nie tyko przyjemna (w pięknych okolicznościach przyrody) ale i bardzo bezpieczna. Bez zbędnych podjazdów i zjazdów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    33
    8
    Elbląski tata(2022-07-21)
  • @Elbląski tata - W całej Polsce budują trasy rowerowe na starych nasypach kolejowych. Najlepszym przykładem jest żelazna trasa rowerowa, albo ścieżka Orneta - Lidzbark Warmiński, które są atrakcjami turystycznymi. Tylko u nas nic nie da rady! Pracując w hotelu turyści pytają się mnie jaką trasę polecę by najszybciej dojechać nad Zalew Wiślany? Wstyd, bo mogę im polecić albo green velo na około, albo bardzo niebezpieczną trasę ulicą Mazurską a potem główną drogą 503 do Kamionka.
  • @Elbląski tata - Zgadzam się. O ścieżce w miejsce torów mówiłam jak jeszcze przebąkiwany był temat reaktywacji kolei nadzalewowej, którą w okresie jej schyłku miałam okazję podróżować. Temat takiej ścieżki był wtedy niczym science-fiction. Teraz wydaje się być całkiem realną wizją niedalekiej przyszłości. Oby jak najszybciej!
  • Nie ścieżka tylko kolej. Infrastruktura gotowa a turyści tylko czekają na co wydać PLNy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    6
    Odwagi(2022-07-21)
  • @Elbląski tata - Zgadzam się w 100 procentach. Ścieżka rowerowa powinna być na torowisku po kolei nadzalewowej. Tory mogą zostać. W razie potrzeby można by je używać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    Inżynier(2022-07-21)
  • @Elbląski tata - Po torach powinny jeździć pociągi. Rowery po szosie lub ścieżce rowerowej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Heniek.(2022-07-22)
Reklama