UWAGA!

Druga debata o filantropii

W czwartek 24 maja odbędzie się kolejna debata o filantropii. Tym razem temat przewodni dyskusji to „Filantropia i wizerunek”. Debata odbędzie się 24 maja w kawiarni „Muza” w Światowidzie. Początek o godz. 18.

Pretekstem do spotkania jest premiera drugiego filmu realizowanego w ramach projektu Fundacji Elbląg „Oblicza elbląskiej filantropii”. Jego głównymi bohaterami są szefowie firmy Techtrans - Ireneusz Ziemiński oraz Andrzej Szmit.
     Twórcy filmu starali się wyjaśnić, czy istnieje zależność pomiędzy dobroczynnością a budowaniem wizerunku przedsiębiorstwa. Na pytania o granice między PR-em a filantropią odpowiadają m.in. dr Krzysztof Sidorkiewicz z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu oraz Bogumiła Salmonowicz, doradca personalny. Młodzi filmowcy ze studia Fundacji Elbląg odwiedzili również z kamerą tych, którym firma Techtrans pomaga. Nie zabrakło oczywiście klubu sportowego Techtrans-Darad Elbląg, który może pochwalić się grą w ekstraklasie piłki ręcznej mężczyzn. Prezes klubu Zenon Korzeniowski opowiada m.in. o początkach współpracy z przedsiębiorstwem Techtrans.
     Po prezentacji filmu odbędzie się debata, w trakcie której zaproszeni goście, wspólnie z filantropami, zastanowią się nad zależnością pomiędzy dobroczynnością a PR-em.
     Projekt „Oblicza elbląskiej filantropii” realizowany jest ze środków Unii Europejskiej.
oprac. PD

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama