UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Drzwi otwarte w Szkole Podstawowej nr 4

Elbląg, Drzwi otwarte w Szkole Podstawowej nr 4

Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu przy ul. Mickiewicza 41 serdecznie zaprasza w czwartek 9 lutego o godz.16.30 wszystkich pięciolatków, sześciolatków, siedmiolatków i ich rodziny na drzwi otwarte.

Mamy do zaoferowania dużo bajecznych krain dla dzieci, a dla waszych rodziców krainę informacji, w której otrzymają mnóstwo wiedzy na temat naszej placówki. W tym dniu będzie można dokonać zapisów do klasy „0” oraz do pierwszej klasy.
      
      
Grono Pedagogiczne wraz z Uczniami
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Uczyłem się w tej szkole 50 lat temu. .. .teraz to naprawdę cudo. .. .
 • szkoła wyremontowana, czysta z dobrą kuchnia i opieką nauczycieli nie przereklamowana jak inne : na wyżynnej (niby integracyjna) i 21( moloch z nauką na trzy zmiany i zerowym zainteresowaniem uczniem) w centrum. Dobry wybór dla dzieci i ich rodziców
 • Bardzo chwale szkołę, do której kiedyś uczęszczałam. .. Bardzo mili nauczyciele, przyjazna atmosfera, dobra kuchnia. Szkoła godna polecenia; ] Pozdrawiam
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Absolwentka(2012-02-08)
 • Każda szkoła podstawowa w Elblagu jest dobra!!! Szkoda, że tylko 6 - letnia a nie 8 czy 10 letnia.
 • Z przykrością przeczytałem wpis dotyczący SP21,anonimowo można wpisać każdą informację. Szkoła Podstawowa nr 21 mimo. że jest szkołą dużą nie pracuje na trzy zmiany, ostatnie lekcje kończą się z reguły o 15:25,a pojedyncze zajęcia dodatkowe o 16:15.Nie ma w szkole ucznia anonimowego, każde dziecko jest w centrum zainteresowania, każda sprawa czy problem jest "załatwiany" natychmiast, w szkole nie ma dzieci mniej ważnych. Duży budynek (25 gabinetów, duża dwuizbowa świetlica, 2 sale gimnastyczne, sala do gimnastyki, kuchnia i stołówka), ciężka praca nauczycieli, wychowawców, pedagoga i psychologa, doskonałe wyposażenie (11 tablic interaktywnych, w każdej sali komputer z projektorem), wpływa bardzo dobrą atmosferą i wysokimi wynikami testów zewnętrznych. Współpraca z rodzicami, reagowanie na potrzeby uczniów skutkuje wysokim zainteresowaniem szkołą i naborem do klas. Zapraszam do zapoznania się z ofertą szkoły www. sp21.elblag. com. pl Edward Pietrulewicz dyrektor SP21
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Dyrektor SP21(2012-02-08)
 • a kto tej niezadowolonej osobie kazał dawać dziecko do SP 21 ? wolny rynek wolny wybór ( do wyboru i koloru łącznie z z Jegłownikiem jak Elbląg nie pasuje) a nie smarujemy po kontach niezadowolone wiecznie mamusie :) i wyprzedzę komentarze, nie jestem nauczycielem w tej szkole, po prostu obiektywnie uważam, że idzie dziecko tam gdzie wybierają rodzice. .a przenieść zawsze można. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  czytelniczka_eg(2012-02-08)
 • A mi się ta szkoła a także podejście Grona Pedagogicznego BARDZO podoba:)
 • Drobne sprostowanie do wcześniejszego wpisu. Oczywiście dotyczyło się to SP 21:)
 • Chciałabym w tym miejscu złożyć podziękowanie wszystkim nauczycielom SP nr 4.Dzięki Wam osiągnęłam w życiu to co chciałam, wykształcenie, dobrą pracę, zdobyłam umiejętności interpersonalne i wiele innych. Jeszcze raz dziękuję.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Absolwentka SP 4(2012-02-08)
 • Ja też wyniosłem z tej szkoły wiele dobrego, poza świadectwem z czerwonym paskiem, prawdziwych przyjaciół, z którymi utrzymuję ścisły kontakt do dziś.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Grzegorz M.(2012-02-08)
 • najlepsze jest gimnazjum nr 6 bije wszystkie szkoły o głowę atmosfera jakiej mogą wszyscy pozazdrościć
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Absolwent(2012-02-08)
Reklama