UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mieszkańcy Królewieckiej 105,107,109 i111 też zostali pozbawieni dojazdu przez to, że właściciel nieruchomości nr 115 zagrodził przejazd. Prawdopodobnie miał takie prawo (nie jestem stroną, wiem ze słyszenia mieszkańców)i nie mają jak dotrzeć do swoich garaży lub dojazd jest utrudniony. Nie chcę pomijać faktu, że dojazd ciężkiego sprzętu ratowniczo-gaśniczego nie jest możliwy w ogóle. Gdy nie było budynku 105 to dojazd był możliwy. Budynek jednak powstał i nikt z urzędników nie zainteresował się stanem faktycznym okolicznych działek aby dojazd mógł być możliwy ? Dojazd od strony budynku 103 na pewno nie jest na rękę każdemu. Dojazd jest w fatalnym stanie, jest mało miejsca a mieszkańcy 103 mają hałas spowodowany dodatkowym przejazdem samochodów. Słyszałem wiele od mieszkańców i rozkładają ręce bo nie wiedzą co mogą zrobić żeby dojazd był tam gdzie zawsze czyli na tyłach budynku Królewieckiej 115.Nikt nie zrobił służebności przejazdu na tej działce ? Może redakcja lub ktoś zajmie się tematem ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    Janko80(2021-09-28)
  • @Janko80 - budynek przy ul. Królewieckiej 105 stoi od przedwojnia - a ja nie pozwolę zgolić sobie wąsów!!! Gdzie jest dziedzic Pruski! Czy konie mnie słyszą?!! Zrób przebitkę - niech stara pradawna gruszą chroni w swoich konarach uciekiniera!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    no Bareja jak nic(2021-09-28)
  • @no Bareja jak nic - Nie rozumiem większości z tego bełkotu, ale zgadza się ze 105.Chodziło mi o 105A, mój błąd
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Janko80(2021-09-28)
Reklama