UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • I 50 % działek leży odłogiem w Elblągu a blokują tereny pod mieszkania na Kościuszki, Podchorążych, Działkowa, Moniuszki-Królewiecka. Skonsolidować i przenieść działki za linię Fromborka-Królewiecka i odblokować tereny w mieście.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  19
  56
  eryk-elblag(2021-12-19)
 • @eryk-elblag - Sam się blokujesz
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  2
  Dominik782678(2021-12-19)
 • @eryk-elblag - Po 15 latach chciałem odzyskać swoją działkę, po śp ojcu, na ul. Podchorążych. Dawny ogród działkowy byłych zakład 9w mięsnych. Nie na takiej możliwości nimizze działki nikt nie użytkuje id 15 lat
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  1
  Johnny Bimberro(2021-12-19)
 • @Johnny Bimberro - Jeżeli chodzi o ziemię o o niebo lepsza jest na działkach na Zatorzu a ta co mamy w rejonie wcześniej wymienionym jest za Fromborską. Część chętnych niech przejdzie na działki na Zatorzu reszta na ogrody działkowe za Fromborską. Tam można pobudować osiedle na 15 - 20 tys mieszkańców co by zdecydowanie obniżyło ceny mieszkań i nasyciło rynek- ale komuś zależy na utrzymaniu wysokich cen ! Zerwać z komunistyczną tradycją szarych, przygnębiających osiedli z malutkimi klitkami w których mieszkańcy popadają w depresję.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  6
  eryk-elblag(2021-12-19)
 • @eryk-elblag - I eryk-elbląg pokryje z własnej kieszeni jako pomysłodawca koszt przeniesienia działek lub też wypłaci ekwiwalent za użytkowany teren.
 • To jakie są te kosza napisz OŚWIEĆ nas. Są porzucane działki z pięknymi altankami i takie otrzymają i o większym areale. Więc NIE wciskaj kitu. Jak ktoś chce warzywniczą to zależy mu na żyznej glebie jaką oferuja działki na ul. Skrzydlata, Malborska. Jak tylko rekreacyjny to na Fromborskiej z ziemiami tej samej klasy. A wiele z tych działek ma lepszą infrastrukturę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  3
  eryk-elblag(2021-12-19)
 • @eryk-elblag - Możesz przystąpić do związku i uprawiać działkę zawsze trochę mniej terenu odłogiem, lepiej zieleń niż blokowiska prawda
 • Czytaj ze zrozumieniem tekstu chłopcze. Tu chodzi o budowę tanich mieszkań o wysokim standardzie dla ludności ! Do uprawy ziemi masz dziesiątki wolnych działek na Zatorzu i za Fromborską.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  3
  eryk-elblag(2021-12-19)
Reklama