UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Z całym szacunkiem według pani jak wygląda normalne życie? Ja rozumiem że się wykształci będzie pracował odprowadzał podatki żeby było na utrzymanie służby zdrowia pracowników edukacji urzędników itd. Tak bo my wszyscy proszę pani na to pracujemy ! Założy rodzinę żeby spłodzić dzieci i miał kto pracować na pani i jego emeryturę. Pewnie ktoś krótkowzroczny czy beneficjent pomocy społecznej powiedzą że jestem bez serca ale takie są realia życia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    31
    Katolik(2018-12-30)
  • @Katolik - ja sobie myślę, żebyś popizgał się w łeb;)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    1
    qwerty11111(2018-12-30)
  • @qwerty11111 - Jak ja sobie strzele to kto będzie na ciebie i tobie podobnych pracował.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    Katolik(2018-12-30)
  • @Katolik - Katolik a dlaczego nie???? Sugerujesz, że to zbyt głupie dziecko by coś osiągnęło?? Katolik -wybacz to nie krótkowzroczność to lekko płytki schemat myślenia.
  • @xxl - A gdzie ja napisałem że nie będzie. Całe życie przed nim. .. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Katolik(2018-12-30)
  • Nie do końca rozumiem przekaz wypowiedzi. Dla jednych normalnością jest życie w rodzinie niezależnie od tego co funduje nam rząd a dla drugich posłanie chorych dzieci do placówek. Ja marzę by to drugie było jak najmniej praktykowane.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Magdalena M(2018-12-31)
Reklama