UWAGA!

Dziękowali za wycieczki, nawet w strugach deszczu

 Elbląg, Dziękowali za wycieczki, nawet w strugach deszczu

Dziś (26 września) członkowie Koła Turystycznego „Tropy” działającego przy Szkole Podstawowej nr 18 odwiedzili PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej. Chcieli podziękować za „wyciąganie” dużych i małych, bez względu na pogodę, na turystyczne szlaki i organizowanie wspaniałych rajdów, wycieczek i zlotów.

Pretekstem do wizyty stał się Światowy Dzień Turystyki. To święto turystów, ludzi aktywnych, a także osób, które zajmują się turystyką w ramach działalności samorządowej, zawodowej i społecznej. Dzień ten jest doskonałą okazją do szczególnych turystycznych spotkań.
     Na takie spotkanie wyruszyli dziś przedstawiciele Koła Turystycznego „Tropy” działającego przy SP 18 w Elblągu.
     - W południe przybyliśmy do siedziby PTTK Oddziału Ziemi Elbląskiej, aby serdecznie podziękować za „wyciąganie” dużych i małych, bez względu na pogodę, na turystyczne szlaki i organizowanie wspaniałych rajdów, wycieczek i zlotów, za przekazywanie wiedzy o naszej „Małej Ojczyźnie”, za cały trud i poświęcenie prywatnego czasu działaczy PTTK dla innych - mówi Dorota Życzkowska, opiekun Koła „Tropy”.
     Oprócz podziękowania przedstawiciel PTTK otrzymał w prezencie małego aniołka - na szczęście.
     - Przyszedł też czas na podsumowania - kontynuuje Dorota Życzkowska. - Po krótkim egzaminie - niektórzy nawet obgryzali paznokcie - 27 uczniów uczestniczący w tegorocznych wędrówkach zdobyło srebrną dziecięcą odznakę turystyczną „Siedmiomilowe buty”. Dzieci przyjęły gratulacje za wytrwałość i złożyły obietnicę, że zapał do wędrowania ich nie opuści w nowym roku szkolnym.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama