UWAGA!

Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych

Elbląg, Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych
fot. AD

W poniedziałek (6 grudnia) Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Elblągu zaprasza na „Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych". W godzinach od 9 do 14 w Sali Obsługi Klientów przy ul. Teatralnej 4 dyżurować będą specjaliści z ZUS oraz przedstawiciele zaproszonych instytucji.

Celem „Dnia Otwartego dla Osób Niepełnosprawnych” jest udostępnienie kompleksowej informacji dotyczącej ubezpieczeń społecznych i możliwości aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Eksperci z Oddziału udzielą informacji m.in. z zakresu ubezpieczeń społecznych, rehabilitacji leczniczej w ramach prewencji rentowej, orzecznictwa lekarskiego.
       W celu zwiększenia zakresu udzielanych informacji na temat praw osób niepełnosprawnych do forum ekspertów zaprosiliśmy przedstawicieli: Narodowego Funduszu Zdrowia, Powiatowego Urzędu Pracy, Elbląskiej Rady Konsultacyjnej Osób Niepełnosprawnych, Urzędu Miejskiego w Elblągu.
       Dostępny będzie „Informator dla osób niepełnosprawnych” z przydatnymi informacjami i wyjaśnieniami, a także ulotki, broszury i poradniki dotyczące działalności Zakładu.
      
Agnieszka Cybulska, ZUS Oddział w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama