UWAGA!

Dzień Pracownika Socjalnego

21 listopada ustanowiony został Dniem Pracownika Socjalnego. W Elblągu dzień ten jest obchodzony jako święto pomocy społecznej, podczas którego wyróżnieni zostają pracownicy socjalni oraz inne osoby związane z pomocą społeczną. Tegoroczna impreza odbędzie się jutro (20 listopada) o godz. 13.00 w Bibliotece Elbląskiej.

W tym roku 43 pracownikom elbląskich placówek pomocy społecznej: MOPS, domów pomocy społecznej, środowiskowych domów samopomocy, Domu dla Bezdomnych i Ośrodka Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży, zostaną wręczone wyróżnienia Prezydenta Elbląga.
       „Wyróżnienia przyznawane są za trud włożony w niesienie pomocy mieszkańcom Elbląga, działania na rzecz drugiego człowieka oraz za zaangażowanie, profesjonalizm i postawę osobistą” – czytamy w komunikacie UM.
      
      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • to jakieś nieporozumienie to jest ich praca za którą biorą pieniądze i to nie małe to należy też ustanowić dzień kominiarza kierowcy malarza bo z poświęceniem chlapie sobie w oczy każdemu kto pracuje ustanowić święto
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  tatus5012(2009-11-19)
 • biorą pieniądze, a potem je rozdają. "potrzebującym" ten cały socjal to jedna wielka hucpa i złodziejstwo w majestacie prawa.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  liberał(2009-11-19)
 • Impreza odbędzie się, jak zwykle w Elblągu, dzień wcześniej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Krystus(2009-11-19)
 • socjalizm to najbardziej szkodliwy, demoralizujący ustrój. .. "proletariusze wszystkich krajów. .. " do więzienia. .. .
 • no to pobalują
 • Do tatus5012 skoro uważasz, że oni biorą tak ogromne pieniążki za swoją ciężka pracę to powiedz ile jest to "dużo" Ja wiem ile to jest i zaufaj mi stanowczo za mało. Pracują po godzinach za całkowity frajer używają swoich prywatnych pojazdów za fryy i korzystają z prywatnych telefonów komórkowych do celów służbowych bez rekompensaty finansowej. Nie maja choćby premii. Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. Trzeba by im podwyżki jakieś załatwić.
 • tatus5012 Nie małe pieniądze? To ty chyba nie wiesz ile Ci ludzie zarabiaja!! Ich pensje sa wrecz uragajace godnosci pracownika
 • nagradzani powinni być na prawdę społecznicy, a nie urzędnicy
 • To dzień zbója! Pisze tak bo kiedyś byłem w ciężkiej sytuacji życiowej i chciałem uzyskać jakąś pomoc, ale to: -jak by od zbója wyrwać pałę :-) smutne to ale prawdziwe!
 • Pewnie te pieniążki co nie dadzą potrzebującym MAJĄ NA NAGRODY!
 • To, że nie otrzymałeś pomocy to nie zależy tylko od niech ! Głównie pracownik socjalny uzależniony jest od prawa i mógłbyś mieć tylko i wyłącznie pretensje do prawa pl.
 • Każdy pracujący dostaje premię więc dlaczego dla tych Pań się nie należą. Gratulację dla wszystkich wyróżnionych poza protekcją i znalomościami
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Wspierana(2009-11-21)
Reklama