UWAGA!

Dzień Seniora w ZUS

Elbląg, Dzień Seniora w ZUS
fot. Anna Dembińska, arch. portel

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza 26 października na Dzień Seniora. Uroczystość organizowana jest wspólnie z Polskim Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów i odbędzie się w siedzibie ZUS w Elblągu, przy ulicy Teatralnej 4 w godz. 10-13.

W tym roku Dzień Seniora będzie obchodzony pod hasłem „Aktywnie i bezpiecznie”. Osoby starsze są grupą, która najczęściej pada ofiarami przestępstw. Zakład razem z policją, chce ustrzec seniorów przed oszustwami i dlatego w tym ważnym dniu zaprosiliśmy przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji. Zależy nam na podniesieniu świadomości osób starszych w tej kwestii. Wśród zaproszonych ekspertów będą również przedstawiciele Narodowego Funduszu Zdrowia, Banku Pocztowego i Banku Polskiej Spółdzielczości. W ramach wydarzenia zorganizowano szereg prelekcji na tematy bliskie osobom starszym. Eksperci ZUS podpowiedzą jak można podwyższyć świadczenie emerytalne, a przedstawiciele banków udzielą informacji odnośnie bezpiecznych kont dla seniora. W jednym miejscu można będzie uzyskać odpowiedzi na wiele pytań dotyczących osób starszych bez odwiedzania kilku urzędów.
       Przez cały czas będzie można podziwiać prace podopiecznych Elbląskiego Stowarzyszenia Lazarus. Wszystkich seniorów serdecznie zapraszamy.
      
Anna Ilukiewicz, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa warmińsko-mazurskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama