UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dziesiąta aukcja rotarian

W sobotę 10 grudnia o godz. 18 w elbląskim Hotelu Gromada rozpocznie się doroczna Aukcja Rotariańska.

Tegoroczna aukcja jest jednak wyjątkowa, bo jubileuszowa, już dziesiąta. Tym razem licytowanych będzie 35 prac. Tradycyjnie będą to prace arystów elbląskich, m.in. Stanisława Czuby, Jerzego Domino, Romana Fusa, Janusza Hankowskiego, Zbyszka Opalewskiego i Haliny Różewicz-Książkiewicz, ale także pochodzących z innych miast, w których działają kluby rotariańskie (m.in. Mirosława Górskiego z Warszawy, Krzysztofa Grajczaka z Lublina, Benedykta Kroplewskiego z Wrocławia i Ewy Łukiewskiej z Gdańska).
     Jak co roku dochód z aukcji zasili konto Elbląskiego Klubu Rotary i zostanie przeznaczony na działalność charytatywną. Na dotychczasowych dziewięciu aukcjach zlicytowano już ponad 300 dzieł, a dochód z ich sprzedaży wyniósł 250 tysięcy zł.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama