UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Regent super szkoła. Zupełnie inny system nauczania, przepisałam córkę z publicznej do Regenta i nagle dziecko lubi szkole. Nie ma stresu, nie ma prac domowych, mniej dzieci w klasie, wszyscy jak jedna wielka rodzina, nikt nie jest anonimowy, nauczyciele z cudownym podejściem, cierpliwością a co najważniejsze szkoła popiera pasje dzieci i między innymi dlatego nie ma prac domowych by mogły w czasie wolnym spełniać się w tym co kochają robić, od śpiewu przez taniec po jazdę konna itp. Najlepiej wydane pieniądze to możliwość uczenia się w regencie. O problemach w piblicznej szkole nawet nie chce mi się pisać, dobrze że mamy już to za sobą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    17
    Zadowolonamamaicorka(2021-07-13)
  • @Zadowolonamamaicorka - Gratuluję szkole oraz wszystkim uczniom, mam jednak nadzieję że "równość społeczna"równie mocno wpajana jest jej wychowankom jak przedmioty egzaminacyjne.
  • Zawsze domagają się równości ci, którzy są poniżej średniej. Równość już była i wszyscy wiemy czym to się kończy. ..
  • @Zadowolonamamaicorka - Straszne jest to, że jak ktoś pisze że jest zadowolony i jest mu dobrze to trzeba mu dowalić szesnaście łapek w dół. Miasto malkontentów i "narzekaczy".
  • Nie warto się tymi malkontentami przejmować! Po prostu w internecie mogą odreagować właśnie tacy ludzie, którym ciągle coś się nie podoba i szukają wszędzie problemów. W rzeczywistości nie ma ich wcale tak dużo. Nawiasem mówiąc, umiejętność chwalenia osiągnięć innych, a nawet cieszenia się z ich sukcesów, to bardzo ładna zaleta charakteru i warto dawać dzieciom w tej sferze dobry przykład.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    meloman(2021-07-14)
  • Równość społeczna = tolerancja, a tej niestety bardzo brakuje. .. ..
  • @Zadowolonamamaicorka - jako absolwent regenta - żadne z powyższych nie jest prawdą. Prace domowe są - i powiedziawszy więcej niż w szkole publicznej, a wszyscy uczniowie pomimo płacenia czesnego chodzą i tak na korepetycje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    abswolentregenta(2021-07-15)
  • @abswolentregenta - Może w tych młodszych klasach jest inaczej. Zobaczymy jak będzie dalej. Na razie cieszy mnie to że córka ma czas na swoje pasje i nie żyje tylko nauką i pracami domowymi, tak niestety było w publicznej szkole. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w dorosłości :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Zadowolonamamaicorka(2021-07-15)
  • @abswolentregenta - Trzy lata moje dziecko uczy się w Regencie i nie miało ani jednej godziny korepetycji. .. Po co pisać, że "wszyscy biorą korepetycje"skoro to nie jest prawdą.
Reklama