UWAGA!

Ekstremalna Droga Krzyżowa już po raz piąty

 Elbląg, Ekstremalna Droga Krzyżowa już po raz piąty
fot. arch. portEl

EDK, czyli Ekstremalna Droga Krzyżowa rusza po raz piąty w Elblągu. W tym roku odbędzie się ona w nocy z 12 na 13 kwietnia. Tak jak w poprzednim roku, zostały przygotowane cztery trasy.

Pierwsza z nich prowadzić będzie przez odcinek 40 km do Archikatedry we Fromborku. Druga do Sanktuarium Jezusa Miłosiernego w Zielonce Pasłęckiej o dystansie 42 km. Trzecia trasa, która mierzy 41 km poprowadzi do kościoła Świętego Jakuba Apostoła w Tolkmicku. Czwarta zaś, o długości 42 km rozpoczyna się i kończy w Elblągu.
       Nocna wędrówka rozpocznie się mszą św. o godz.  20 w kościele Świętego Brata Alberta (Salwatorianie) ulica Częstochowska 28.
       Zapisy ruszają w środę popielcową 6 marca, także nie zwlekaj i podejmij wyzwanie już dziś! Wyślij swoje zgłoszenie na www.edk.org.pl lub lub e-mail: elblag.edk@gmail.com . Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości pod numerem +48 519 858 899.
       EDK to wędrówka w ciszy, która pozwala na przygotowanie się do lepszego i pełniejszego przeżywania wydarzeń Wielkiej Nocy. Tegorocznym tematem przewodnim rozważań będzie „Kościół XXI w.”. Jeśli szukasz swojej drogi do kościoła, chcesz ją wyremontować lub rozbudować, to wyjdź ze swojej strefy komfortu i rusz z nami! Nie warto żyć normalnie, warto żyć ekstremalnie!
      
inf. nadesłana

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama