UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • By odpowiedzieć na te trzy pytania, wpierw trzeba udać się do lekarza, no chyba że tatuś ginekolog amator postawi diagnozę. Tak lekką rączką wydaliście 65 tys. , skąd taka kwota ?podczas gdy na stronie firmy Pregnabit cena takiego urządzenia to 4 tys. zł netto za sprzęt i 730 zł miesięcznie za 30 zapisów badań w pakiecie. Nie lepiej było dofinansować IN VITRO, byłoby więcej pożytku. NFZ póki co pokrywa wszystkie badania i diagnostykę ciężarnych. Zebrane przez urządzenie dane przekazywane są do Medycznego Centrum Telemonitoringu (MCT), gdzie wykwalifikowany personel medyczny dokonuje ich analizy. Jest to możliwe dzięki wbudowanej karcie SIM. Grabicie sobie, a wybory niebawem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  wyborcza(2021-10-06)
 • @wyborcza - In Vitro, jest dla polskiego kleru be, bo z In Vitro, rodzą się dzieci bardzo chciane przez rodziców nie mogących mieć potomstwa, wręcz wymarzone. Natomiast takie z przypadku dzieci są dla kleru lepsze - a szczególnie te, w biednych rodzinach.
 • @wyborcza - Bo pierwsze - 6,5 tys. a nie 65 tys. Po drugie - chyba każda kobieta w ciąży wie w którym jest tygodniu, czy jest to ciąża pojedyncza. .. Wie też chyba czy jest mieszkanką Elbląga. Lekarz do tego nie jest potrzebny.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  cocosh(2021-10-07)
 • @wyborcza - in vitro to zło
Reklama