UWAGA!

Fascynujący świat nauk przyrodniczych

Elbląg, Fascynujący świat nauk przyrodniczych
(fot. nadesłane)

Chcesz nauczyć się czerpać ozdobny papier, badać wodę i obserwować gwiazdy? Chcesz stworzyć własną torbę ekologiczną? Stowarzyszenie Elbląg Europa zaprasza 21 listopada (niedziela) na darmowe szkolenie.

Młody Nobel zaprasza na szkolenie "Fascynujący świat nauk przyrodniczych". Studiujesz ochronę środowiska, pedagogikę lub coś zupełnie niezwiązanego z tematem nauk przyrodniczych, ale za to chciałbyś stworzyć coś niebanalnego? To szkolenie jest dla ciebie!
       Dzięki szkoleniu dowiesz się jak sprawić, by nauka stała się ciekawa. W programie czerpanie papieru, budowanie kolektorów słonecznych, badanie wody, malowanie własnych toreb ekologicznych, zabawy ruchowe, seans w "domowym planetarium" i wiele innych ciekawostek!
       Szkolenie odbędzie się 21 listopada (niedziela) w godzinach 10 -18. Udział w nim jest darmowy, jedyną zapłatą jest przeprowadzenie zabaw na podstawie szkolenia z dziećmi z małych miast, podczas jednego spotkania w wybranym przez siebie dniu.
       Zapewniamy certyfikat, obiad i materiały.
       Karta zgłoszeniowa dostępna jest na stronie www.projektor.elblageuropa.pl. Zgłoszenia należy wysyłać na adres a.lawecka@projektor.org.pl do dnia 18 listopada. Liczy się kolejność zgłoszeń.
      
       „Młody Nobel” to najnowsza kampania edukacyjna programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki” oraz Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza zachęcająca dzieci i młodzież z małych miejscowości do poszerzania wiedzy z zakresu nauk ścisłych.
      
Aleksandra Ławecka, Regionalna Koordynatorka Programu "PROJEKTOR - wolontariat studencki"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama