UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Muszę Wam powiedzieć, że z łezką wzruszenia w oku i miłem ukłuciem pozytywistycznej, społecznej dumy w swojem lewackiem sercu czytam tu większość komentarzy mieszkanek i obywatelek:)A to dlatego, że spodziewałem się znowu samotnego użerania ze sforą prawicowo-brunatnych trolli, a tu się okazuje, że to SPOŁECZEŃSTWO ZMĄDRZAŁO i z pasją goni anty-ludzką, brunatną, anty-chrześcijańską trollernię! No serce roście, zaprawdę!:)[Zainteresowanym, w tym służbom:), wyjaśnię dla porządku, że nie ja - niestety, tylko mema:)- jestem autorem tych szczytnych, humanistycznych a humanitarnych, postępowych i zwyczajnie ludzkich haseł; choć oczywiście to zgrabne ramię sprawiedliwości ludowej odpowiedzialne za nawracanie na człowieczeństwo społeczeństwa Rzeczpospolitej i miasta Elbląga niezwykle szanuję, i z tego miejsca rączki całuję! xd] #MuryMówiąPrawdę! Hashtagi: #CokolwiekUczyniliscieJednemuZtychNajmniejszych...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    13
    RobertKoliński(2022-01-21)
  • @RobertKoliński - Społeczeństwo z mądrzejsza jak zamiast wam nierobą dać zasiłki rząd przeznaczy je na uchodźców wtedy będzie lament
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Niszczlewactwo(2022-01-21)
  • @Niszczlewactwo - Z mądrzeje
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Niszczlewactwo(2022-01-21)
  • @RobertKoliński - to idz i opowiedz o tym na 1000-lecia, zgłoś sam na siebie że napisałeś te napisy, albo zgłoś kolegów w czym problem ? opowiedz tam że jesteś socjalista i że jesteś przeciwnikiem państwa polskiego bo lepsze radzieckie i że bd walczył z nim o socjalizm bo wszyscy to brunatno katolickie trole i że lepsza jest flaga tęczowa i radziecka brygad międzynarodowych a polska to faszystowska w czym ty masz problem? robisz się na cwaniaka ale jak przychodzi co do czego to nie nie jednak ja nie, boisz się że wyłapiesz? czy siedzieć pójdziesz ?taki sprawiedliwy ? pajacować wśród kolesi na pato strajku na ulicy za pieniążki każdy może ale sam to ucieka bo sie boi taki to bojownik :D ale do koryta do sejmu pcha bo pieniążki płacą, żenada.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    super partia(2022-01-21)
  • RobertKoliński @super partia - Jaki sieczkobrzęk zazdrosny a propagandowo nieudolny! xd Sierotko nie mająca pojęcia o niczym, przecież tow. Koliński nie może sam całej naprawy Rzeczpospolitej na swe mocarne barki wziąć i wykonać, prawda? Temu zadaniu nawet sam Prezes Jarosław Kaczyński podołać jak na razie nie może, a co tu dopiero taki skromy robotnik winnicy pańskiej, jak tow. Koliński miał samotnie zdziałać? xd Kolektywnie natomiast, to tę Polskę właśnie zmieniamy i ją niebawem w końcu na lepsze zmienimy - trzymej mje piwo! xD #SocRev, #KoniecEryDziadocenu! #RefugeesWelcome Hashtagi: #SocjalizmAwangardaPostepu, #rownosc, #lewica, #RiGCz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    RobertKoliński(2022-01-21)
  • @RobertKoliński - Ty masz jednak orzeczenie lekarskie na głowę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Niszczlewactwo(2022-01-21)
  • @RobertKoliński - Towarzysz to najpierw niech swoje życie ogarnie normalną pracę znajdzie chyba z taką wiedzą i wykształceniem nie powinno być problemu chyba. Towarzysz także niech zajmie się uczciwym płaceniem podatków niech założy rodzinę wychowa dziecko. A nie tylko wszystkich poucza a sam gó. .no robi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    Niszczlewactwo(2022-01-21)
  • @super partia - Jaka rewolucja taki che Guevara
  • @RobertKoliński - Ja też stawiam na towarzysza: a)bazgroły w necie /więc mogą być na ścianach/, b)dobra opieka prawna /chciałem napisać. .. ale straszy sądami/, c)obraża, gardzi ludżmi /chyba, że są to kacyki pokroju a. zandberg itp. i zwolennicy, w liczbie - procentowo ok. progu wyborczego/, d)nie istnieją dla niego tradycja, kultura nie wspominając historii, e)barbarzyństwo - ELIMINACJA towarzyszu, eliminacja z kręgów ludzi cywilizowanych. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Lek...aż(2022-01-21)
  • @Lek...aż - .. .i na koniec ppzdrawiam cenzora za wycięcie części w/w tekstu. .. .
  • @Niszczlewactwo - Jak mnie to razi - to gramatyczne niedouctwo: "z mądrzeje", "nierobą"
Reklama