UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ci którzy napisali ze przyjmą imigrantów a oddzadzą fanatyków : otwieracie już drzwi a żony i córki niech ściagają majtki. Miejcie to już za sobą.
  • Po co te głupoty piszesz? Bardziej bać się trzeba naszych duchownych, a po tym jak taki ważny jeden z nich ogłosił, ze Polskie Prawo go nie obowiązuje - bardzo trzeba się bać.
  • @Np. - Moim zdaniem uważać trzeba na obie kategorie ale nie słyszałam nigdy o tym by grupa księży napadła na jakieś małżeństwo i gwałciła kobietę całą noc na oczach męża.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Totylkoja(2022-01-21)
  • @Totylkoja - Tą wymyśloną dla postrachu za pewne informację podała tv "najlepsza", czy może jakaś marna stacja? Bo jakoś nie słyszałem.
  • @Np. - Podawały wszystkie media. Proszę wpisać frazy gwałt w Rimini. A jeśli wierzysz tylko w TVN to napaść na Polaków w Rimini.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Totylkoja(2022-01-21)
  • @Totylkoja - Lata mi TVN i TVP wraz z innymi jadaczkami - wszystkie siebie warte. Ale to Rimini, to za bardzo w Polsce nie jest, co? Nie wiadomo też dokładnie co tam się wydarzyło.
Reklama