UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Zapewniam, że Pan Prezydent RP dr Andrzej Duda: 1.Wiedzy na temat konstytucyjnych organów Państwa nie będzie musiał czerpać z wikipedii 2.Gdyby zmarło się (czego nie życzę)prezydentowi Komorowskiemu, nie będzie się śmiał na jego pogrzebie 3.Nie będzie spał na mszy 4.Nie wyprowadzi nas z NATO 5.Nie pomyli Jana Pawła II z Janem Pawłem III 6.Nie zasugeruje Obamie, że Obamowa go zdradza 7.Nie porówna Dunek do kaszalotów 8.Nie zwinie kieliszka królowej 9.Nie klapnie na krześle zanim zrobi to kobieta, nawet jeśli to Merkel 10.Nawet nie wejdzie na krzesło w innym niż w japońskim parlamencie 11.Nie narobi byków w oficjalnych wpisach kondolencyjnych.
 • @Etyk - Za to podpisze wszystko co mu Prezes będzie kazał. Dalej będzie kompromitował Polskę na całym Świecie, dalej będzie wydawał na kancelarie ok 0,5 mln zł. dziennie, dalej nie będzie miał własnego zdania, a kto wie może będzie dalej ułaskawił kolejnych pedofilów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  6
  Czas na zmianę(2020-07-03)
 • @Czas na zmianę - Wskaz kilka znaczących przykładów Veta prezydenckiego Komorowskiego w w czasach rządów PO-PSL! A jak nie masz pojęcia o polityce, to nie wypełniaj ślepo partyjnych poleceń komitetu PO i nie wypisuj głupot, a nawet kłamstw!
 • PISOWSKI (Troll)ekspert się znalazł. 😂😂😂Właśnie widać jak TVPis robi Wam wodę z mózgów. Miałki prezydent, który wszystko niszczy od konstytucji poczynając na stosunkach międzynarodowych kończąc. To jest prezydent, który wspiera i brata się z Kościołem? Prezydent, który ułaskawia pedofila. Trwoni olbrzymie pieniądze na Kancelarie i tylko wraz ze swoją partią kupują sobie głosy ludzi, którym nie chce się pracować, bo dostaną 500+.
Reklama