UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Moja studniówka w 2003r. odbyła się w hali MOSiR na Kościuszki, koszt za parę wynosił 250 zł. Było cudownie, pamiętam fantastyczne tańce, jeżeli chodzi o jedzenie to jak dla mnie wystarczyłoby jedno syte ciepłe danie bo praktycznie nie schodziliśmy z parkietu. Uważam, że obecnie niepotrzebnie robi się menu jak na weselu bo to są koszta. U nas nie było fotografa a zdjęć mam kilkanaście (każdy wziął swój aparat), chyba faktycznie obecnie z tego balu robi się niepotrzebnie imprezę jak u Carringtonów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    58
    1
    niezapomnę___(2021-11-05)
  • @niezapomnę___ - święta racja, przegięcie z tymi cenami i po co takie wydatki i żarcie jak na weselu
  • @niezapomnę___ - Potwierdzam
  • @niezapomnę___ - Nic odkrywczego. Czy Ty się podniecasz ? Kiedy to było ? A 18 lat temu za 250 PLN. Jakie to ma odniesienie do 2021 roku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Marcin40(2021-11-05)
  • @niezapomnę___ - Ja chyba byłem na tej studniówce jako os. towarzysząca :)Przyznam, że sympatycznie było :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Mjr.Tom(2021-11-05)
  • @Marcin40 - 250,- 18-lat temu to odpowiednik 850,- dzs (pensja minimalna 2003- 8024,-; 2021 - 2800,- wiec jest wzrost 3,4 raza)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    fixhus(2021-11-06)
Reklama