UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Pazerni restauratorzy zdzierają z ludzi ponieważ nie mają żadnych oporów ani moralności a naiwne i otumanione społeczeństwo zrzuca winę na nasz rząd. To są właśnie ci cwaniacy których niedawno w swoim orędziu potępił nasz Pan premier Kaczyński.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  29
  63
  TeofilSkorupa(2021-11-05)
 • @TeofilSkorupa - Lepiej powiedz gdzie są respiratory od szum
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  29
  14
  PiesekLeszek(2021-11-05)
 • @TeofilSkorupa - A tych co płacą za nieistniejące respiratory nie potępił. To figlarz.
 • @TeofilSkorupa - Ktoś musi łożyć na to prywatne państwo z podatków. Ty masz problem z przedsiębiorcami ? To wróćmy do komuny gdzie wszyscy mieli pracę a Polska była krajem miodem i mlekiem płynącym. Tam również nie byli mile widziani.
 • @TeofilSkorupa - Kochany Panie Teofilu. Powiedzmy sobie szczerze i bez ogródek, w końcu jesteśmy tu we własnym gronie. Bal trwał od 2015 i teraz kelner, znaczy nasz umiłowany pan premier Mateusz Morawiecki w imieniu naszgo NAJDROŻSZEGO przywódcy pana Jarosława Kaczyńskiego przyniósł rachunek za dojną zmianę. .. a tu zdziwienie, że rachunki trzeba płacić. .. No bardziej zadłużyć się nie możemy. .. nie żebyśmy nie chcieli. .. ale Żydzi nie chcą nam pożyczać. .. No i oczywista oczywistość, że to wina TUSKA ! ! !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  2
  GłębokaMyśl(2021-11-05)
 • @GłębokaMyśl - Można się bardziej zadłużyć. Japonia ma dlugu na 200procent PKB i jakoś nie jęczą. Z resztą w sumie się zgadzam poniekąd. Obie opcje polityczne obecnie mające największe poparcie są siebie warte i będzie tak samo niezaleznie która z nich zasiadzie u steru. Odnośnie studniówek to faktycznie lepiej by było jakby wszystko było przygotowane przez uczniów i rodziców ale jednym się nie chce, inni nie mogą bo czasu nie mają a nawet jakby się chciało to czy znajdzie się szkoła która pozwoli na taką imprezę na swoich włościach? Wątpię.
Reklama