UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To chyba normalne. Wszystko idzie w górę to i koszt za wynajem sali, jedzenia na balu itp. , Tez idzie w górę. Nikt nie będzie robił nic za darmo, to chyba logiczne, wszystko kosztuje. Sytuacja w Polsce jest jaka jest i to niestety dopiero początek podwyżek i to nie jest wina restauratorów, wynajmujących sale czy tez firm dekoratorskich. Wszystko idzie w górę wiec i oni podnoszą ceny, proste jak drut.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    16
    Przedsiębiorca(2021-11-05)
  • @Przedsiębiorca - Drogi przedsiębiorco ale czy uważasz że ponad 500 zł za studniówkę to normalne? Mam nadzieję że rodzice i młodzież są rozsądni i bojkotują takie ceny. Mój syn tak zrobił i jestem z tego dumna.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    gosc123(2021-11-05)
  • @gosc123 - A czy uważasz, ze cena chleba, paliw i innych artykułów jest normalna? Wszystko idzie do góry wiec nie dziwmy się że i cena organizacji studniówki przez firmy zewnętrzne tez idzie do góry. Ja studniówkę miałem organizowaną w szkole i uważam, ze to nie jest zły pomysł. Wiec czyim wymysłem było przeniesienie balu do sal, dekorowanie przez firmy i zamawianie kateringu? Od pewnego czasu przyjęła sie taka forma balu. Wiec nie dziwmy sie, ze musimy za to płacić skoro udział w tym przedsięwzięciu bierze nie sama szkoła a 3-4 firmy zewnętrzne
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Przedsiębiorca(2021-11-08)
  • @gosc123 - Córka i dziewięć koleżanek z klasy zrezygnowały. Wstępna cena była niższa, a potem poszła dużo wyżej. Nie płacić, wypisywać się.
Reklama