UWAGA!

I Ty możesz zostać wolontariuszem Banku Żywności

 
Elbląg, I Ty możesz zostać wolontariuszem Banku Żywności

Trwa kampania elbląskiego Banku Żywności promująca wolontariat w ramach projektu „I Ty możesz zostać wolontariuszem Banku Żywności”. Podczas niej zostaną zorganizowane spotkania edukacyjne w szkołach oraz spotkania z wolontariuszami 50+.

Ponadto 25 października (czwartek) o godz. 11 w sali nr 19 mieszczącej się przy ul. Zw. Jaszczurczego 17 odbędzie się debata dotycząca problemów pozyskiwania żywności w naszym mieście, programu PEAD i korzyści z niego płynących, sposobu weryfikacji podopiecznych programu oraz rozwoju wolontariuszy 50+ obecnych przy akcjach Banku.
       Do rozmowy zapraszamy przedstawicieli samorządu naszego miasta, pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, przedsiębiorców, organizacje partnerskie, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz Szkolnych Kół Wolontariatu, a także media i zaprzyjaźnionych wolontariuszy.
       Już teraz serdecznie zapraszamy do odwiedzania Banku Żywności w ramach Otwartego Tygodnia, który odbędzie się 22-28 października. Wszyscy, którzy przyjdą do nas w tych dniach będą mogli przekonać się na czym polega praca Banku, poznać jego historię, zwiedzić magazyn żywności, i przede wszystkim, dowiedzieć się jak można zostać wolontariuszem.
       Serdecznie zapraszamy.
      
Patrycja Kempińska, Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Słuszna akcja!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  D. Washington(2012-10-19)
 • "Zwiedzić magazyn" buahuahauhaua ale atrakcja! Nie oszukujmy się, większość "chętnych" na tych zbiórkach to uczniowie którzy liczą na punkty do zachowania. .. Mało jest teraz osób które same z siebie chcą pomagać. Umiesz liczyć? Licz na siebie! Nie ma nic za darmo!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ewuusia(2012-10-19)
 • Bravo Pati :)
 • Ludzie, nie chodzi o zwiedzanie magazynu w sensie: " och, jaki on jest piekny i duży, albo ciasny i brudny. Chodzi o to aby poznać charakterystykę wykonywanej tam pracy. A jeśli chodzi łowców punktów, to już na wstępie psycholog eliminuje takie osobniki w zarodku. Po co ta uszczypliwa łatka do czegoś co w założeniu jest dobre. U nas sto procent wolontariuszy to osoby z powołania, ktore od lat bezinteresownie działają na rzecz dzieci niedożywionych.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ewuusia(2013-03-17)
Reklama