UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Gdzie jest TeofilSkorupa? Co nie komentujesz tematów które nie są na rękę obecnej pisowskiej władzy?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    9
    sratata(2021-12-17)
  • @sratata - Po pierwsze to jestem często wycinany za moje poglądy s po drugie ten artykuł jest nierzetelny i ma za zadanie jedynie szczuć na nasz polski rząd na zlecenie wiadomych sił totalnej opozycji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    38
    TeofilSkorupa(2021-12-17)
  • @TeofilSkorupa - Pe, Teofil zaszczekal
  • @TeofilSkorupa - przecież podwyżki to wina tuska, niszczenie (obecne)gospodarki też, tusk będzie winny do końca pscisu
  • @TeofilSkorupa - Jesteś wycinany bo jesteś śmieciem
  • @TeofilSkorupa - Brawo panie Skorupa, nareszcie właściwa decyzja. Na to czekaliśmy A myślę, że i panu trudno spiąć domowy budżet, za wpisy płacą gorsze, albo obiecują a nie realizują obietnic i jest Pan zawiedziony. Hashtagi: #Bt
  • @TeofilSkorupa - Portfel to taki lokalny TVN
  • Portfel to lokalny tvn
  • @TeofilSkorupa - Nierzetelny? Ależ rzetelny takie mamy ceny, ale co mogą wiedzieć pół mózgi pisowskie, które twierdzą że to dobry polski ład, cała winę zwalają na PO. A prawda jest taka że to nie PO ciągnie Polskę w bahno tylko PIS. Ciągle podwyżki, podatki i rozdawnictwo. A może noerobow nauczyć pracy a nie wyciągania łap po darmowe pieniądze zapracowane przez innych. Pół mózgi w rządzie powinny zarabiać najniższa krajowa żeby wiedzieli co czynią innym. Sami tankować auta. I żeby nie było nie jestem za PO. Ale w sumie w PL wszyscy myślą że są tylko dowe partie PIS i PO ale nie oszukujmy się jest ich o wiele więcej
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Elblazanin 11(2021-12-18)
  • @TeofilSkorupa - Kochany panie Teofilu. Nie za poglądy tylko szczyty ciężkiej głupoty przy których Mont Everest to górka średniej wielkości. .. Tak nasz radosny krużganku oświaty atakowany przez mikrojeże. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    GłębokaMyśl(2021-12-18)
Reklama