UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Szacun, ale to nierealne na większą skalę. Szwecja w pewnym okresie przyjmowała Irakijczyków z powodów politycznych, zapewniała im wykształcenie, socjal itp. Chyba wygrała. .. w 1990r pracowałem przez 3 mce w restauracji w Lund u Irakijczyka, który zdobył tam studia, ożenił się ze Szwedką, a ich syn był mistrzem juniorów w boksie. Mile wspominam spotkanie z tą rodziną. Byłem zapraszany na uroczystości rodzinne i ramadan. W twoim przypadku dążył bym do ściągnięcia tego rolnika do Polski i udzielił pomocy w zakresie życia i pracy w rolnictwie. Wszystkim nie pomożesz, ale wybiórczo możesz. .. o ile ortodoksyjny PiS jego wyznawcy nie zlinczują Ciebie /ha ha/ @Elbing. Jedyny proble
 • Ja chcę być polskim rolnikiem ale nie mam ziemi. Co robić? Elblazanin.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  3
  Elblazanin 500(2019-07-10)
 • @Elblazanin 500 - kup
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  2
  kat-ol(2019-07-10)
 • @Elblazanin 500 - Kup
 • @Elblazanin 500 - kup
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  protestant(2019-07-10)
 • Inicjatywa jest słuszna i należy właśnie tym ludziom pomagać tam na miejscu. Trzeba właśnie dać im wędkę, a nie rybę, tak, żeby sami na siebie pracowali i zarabiali. Jak Ty niby chcesz tego człowieka tu ściągać i dać mu gospodarstwo skoro pełno polskich rolników ma za mało ziemi? I jak to niby ma pomóc Irakowi? Irakowi pomoże tylko stabilny rząd i inwestycje i pomoc na miejscu, tak, aby u nich się gospodarka rozwijała. Ewentualnie możliwość kształcenia specjalistów na naszych uczelniach, którzy potem by wrócili do Iraku i rozwijali swój kraj.
 • @Zen - Pomagaja, najpierw robia roz. .. zdziel a potem wysylaja firmy ktore im odbudowywuja kraj,
 • @Elblazanin 500 - Wydzierżaw.
Reklama