UWAGA!

„Jak mądrze kochać swoje dziecko” - bezpłatne warsztaty dla rodziców

2016-09-27
Aktualizowany 2016-10-10 19:24
 
Elbląg, „Jak mądrze kochać swoje dziecko” -  bezpłatne warsztaty dla rodziców

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci zaprasza rodziców zainteresowanych rozwijaniem swojego potencjału wychowawczego do uczestnictwa w bezpłatnych warsztatach „Jak mądrze kochać swoje dziecko”. To cykl spotkań, podczas których rodzice będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat rozwoju dziecka oraz rozwinąć umiejętności, które pozwolą im lepiej radzić sobie w trudnych sytuacjach wychowawczych.

Podczas warsztatów postaramy się pomóc rodzicom znaleźć najlepsze rozwiązania w zakresie rozmawiania ze swoimi dziećmi i budowania swojego rodzicielskiego autorytetu. Podpowiemy także, po co ustalać reguły i jak konsekwentnie się ich trzymać, jak mądrze formułować swoje oczekiwania wobec dziecka oraz jak motywować je do nauki. Nie zabraknie także informacji o tym, jak najlepiej reagować w sytuacjach trudnych i konfliktowych, kiedy dziecko ma na dany problem inne spojrzenie niż rodzic.
       Warsztaty realizowane będą w dwóch grupach: rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym zapraszamy na warsztaty w terminach: 19 i 26 października oraz 9, 16, 23 listopada a rodziców dzieci z klas IV – VI oraz w wieku gimnazjalnym w terminach: 21 i 28 października oraz 4, 18, 25 listopada.
       Zajęcia realizowane będą w siedzibie biura TPD przy ul. 1 Maja 37 w Elblągu w godzinach 17-19:30. Zapisy na warsztaty przyjmowane są w biurze TPD w terminie do 12 października. Decyduje kolejność zgłoszeń. Informacje o warsztatach dostępne są na stronie internetowej oraz pod numerem telefonu 55 2338210.
      
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama