UWAGA!

Jak pisać granty?

Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Elblągu zaprasza na dwudniowe szkolenie poświęcone tematyce tworzenia projektów i pisania wniosków grantowych z zakresu zasobów ludzkich.

W programie szkolenia znajdą się m.in. takie zagadnienia, jak poszukiwanie informacji o źródłach finansowania, analiza problemu, formułowanie celów projektu, opis działań i metody ich realizacji, harmonogram działań, monitoring i ewaluacja, budżet projektu.
     Szkolenie odbędzie się 29 i 30 maja w siedzibie Regionalnego Ośrodka EFS prowadzonego przez Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych przy ul. Związku Jaszczurczego 17 w Elblągu. Poprowadzi je Arkadiusz Jachimowicz - trener i doradca Regionalnego Ośrodka EFS w Elblągu.
     Szkolenie przeznaczone jest dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, samorządów, szkół, jednostek naukowych z okolic Elbląga. Udział jest bezpłatny.
     Wszystkich zainteresowanych organizatorzy proszą o kontakt z Elżbietą Hajdukonis: tel. 055 236 27 16, e-mail: elah@eswip.elblag.pl.
     Informacje o szkoleniu dostępne są również na stronach internetowych: www.elblag.efs.net.pl oraz www.eswip.elblag.pl
     
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama