UWAGA!

Kalendarium współpracy

W siedzibie Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych można otrzymać „Kalendarium Współpracy Województwa Warmińsko-Mazurskiego z Obwodem Kaliningradzkim”.

- Podstawowym celem, dla którego wydajemy Kalendarium, jest zebranie i udostępnienie jak największej ilości informacji na temat współpracy i wydarzeń transgranicznych dotyczących naszego województwa i obwodu kaliningradzkiego Federacji Rosyjskiej - mówi Dagmara Bielawska z ESWIP. - Uważamy, że takie publikacje mają wpływ na integrację, rozwój kontaktów, wymianę kulturalną, promocję oraz zwiększenie częstotliwości współpracy społeczeństw z obu regionów.
     Kalendarium jest spisem polsko-rosyjskich wydarzeń transgranicznych zaplanowanych na 2007 r. wraz z danymi organizatora oraz wskazaniem miejsca i terminu przedsięwzięcia. W publikacji zamieszczono również teksty dotyczące współpracy naszego kraju z Rosją, m.in. wywiad z konsulem generalnym RP w Kaliningradzie Jarosławem Czubińskim oraz z Jurijem Rożkowem-Jurjewskim - przedstawicielem obwodu kaliningradzkiego w Polsce.
     Kalendarium dostępne jest w dwóch wersjach językowych: polskiej i rosyjskiej.
     Egzemplarze publikacji są bezpłatne i można je otrzymać w siedzibie Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych przy ul. Związku Jaszczurczego 17 w Elblągu. Opracowanie dostępne jest również w formie elektronicznej na stronie internetowej www.eswip.elblag.pl.
     Publikacją została wydana w ramach projektu „Polsko-rosyjska współpraca transgraniczna, czyli Kalendarium Współpracy Województwa Warmińsko-Mazurskiego z Obwodem Kaliningradzkim na 2007 rok” finansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama