UWAGA!

Karnawalove Party już w piątek

 Elbląg, Karnawalove Party już w piątek

Jak świętować, to tylko w wyjątkowy sposób. W najbliższy piątek, 17 lutego, o 18:00 na lodowisku „Helena” połączymy święto zakochanych z zakończeniem karnawału. Czeka nas półtorej godziny zabawy, której towarzyszyć będzie dyskotekowy klimat, muzyczna oprawa oraz konkursy z nagrodami. Wejście w cenie biletu.

Miejskie lodowisko przy ulicy Karowej po raz kolejny w tym sezonie zaprasza mieszkańców na wyjątkową zabawę. Już w ten piątek nad lodową taflą rozbłysną dyskotekowe światła, z głośników wybrzmi karnawałowa - na zmianę z romantyczną - muzyka, a na płycie lodowiska odbędą się zabawy i konkursy z nagrodami. W cenie biletu będzie można spędzić 1,5 godziny na łyżwach bawiąc się wspólnie z rodziną, przyjaciółmi oraz drugimi połówkami.

Imprezę poprowadzi DJ, który zaserwuje nie tylko klubowe hity, ale także te nastrojowe i romantyczne. Zachęcamy także do wzięcia udziału w konkursach, w których do wygrania będą słodkie nagrody. Czeka nas trochę niespodzianek oraz dużo wspaniałej zabawy, w której udział może wziąć każdy.

Karnawalove Party rozpocznie się o 18:00 na tafli lodowiska „Helena” i potrwa do 19:30. Bilety są dostępne w cenie zwykłego wejścia na ślizgawki – 11 zł normalny i 7,50 zł ulgowy, a szczegółowy cennik znajduje się na stronie MOSiR. Na lodowisku funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu, prowadzona przez Klub Sportowy Orzeł. Koszt wypożyczenia pary łyżew to 10 złotych (płatne gotówką w wypożyczalni). Dzieci podczas zajęć będą mogły także bezpłatnie skorzystać z pingwinka, który pomoże w jeździe.

Tekst i fot. MOSiR

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama