UWAGA!

Kocham Cię, Życie - posłuchaj!

 
Elbląg, Kocham Cię, Życie - posłuchaj!

Jutro, w sobotę, 20 października, ulicami Elbląga przejdzie 10. "różowy" marsz. Warto wziąć w nim udział.

Marsz Zdrowia Kocham Cię, Życie to nie tylko manifestacja kobiet, które zachorowały na raka piersi. Co roku bierze w nim udział młodzież oraz osoby, które solidaryzują się z Amazonkami i uważają, że warto dbać o zdrowie i nie bać się raka.
      
       Trasa będzie prowadzić spod Urzędu Miejskiego (od strony ul. Grota - Roweckiego) na Plac Jagiellończyka. Dalsze atrakcje, w tym pokaz... wiązania turbanów, będą w kinie Światowid. Początek o godz. 12. Zaprasza Alicja Tomczyk, prezes Elbląskiego Stowarzyszenia Amazonek. Materiał Agnieszki Jarzębskiej
      
       Marsz pod patronatem prezydenta Elbląga i starosty elbląskiego, dofinansowanie - Urząd Miejski.
      
eswiatowid.pl
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • "dofinansowanie - Urząd Miejski. " to placicie im za chodzenie po ulicy ?!?!
 • Durniu milcz !
 • ale kultura! nie wyjasni tylko ubliza - prymityw
 • proszę wyjaśnić na co jest przeznaczone dofinansowanie a nie obrzucać epitetami
 • Dofinansowanie jest na koszty związane z organizacją marszu - naszych wspaniałych i dzielnych kobiet. Kobiet po ciężkich przeżyciach. Rak piersi jest chorobą - która nie tylko atakuje symbol kobiecości pierś - ale również kobiecy wspaniały umysł. W nim lęgnie się strach i obawa - przed podstępną chorobą. Bo rak jest cichy i podstępny. Na szczęście w porę wykryty i leczony - nie ma zbyt dużo łupów po które przychodzi skrycie i podstępnie. Marsz zatem jest symbolem zwycięstwa nad chorobą - a czasem nad własnym w pełni zrozumiałym strachem. Podziw i głęboki szacunek miłe Panie. Dlatego warto dofinansowywać akcje manifestujące zwycięstwo. Przecież nie często przychodzi Nam świętować sukcesy. Dlatego każda z Was powinna być obdarowana bukietem róż - i ciastkiem tym najsłodszym. Pamiętajmy też o Tych Paniach - których nie ma w śród Was. Ale podczas marszu - może się zdarzyć - że odczujecie jakby było Was więcej niż to wygląda w rzeczywistości. Uśmiechnijcie się wówczas - aniołowie są w śród Was. One mają cechę szczególną i przez to są rozpoznawalne. Zawsze szukają towarzystwa które Im odpowiada. To musi być - towarzystwo nieliche. Wasze. Powodzenia.
 • prosze o wyliczenie kosztow jakie sa ponoszone podasz marszu ? ( zdarte buty ? nie wiem, prosze mnie oświecić )
 • Podaj namiary a my ciebie durniu oświecimy. napisz jak sie wabisz.
 • co za prymitywny bydle tak tu sypie epitetami ? ciężko wyjaśnić coś uczciwie ? chyba że chce sie cos ukryc i takowe pytania sa niewygodne ?!
 • te posty z tymi "durniami" to pisze osoba wychowana w zdemoralizowanej rodzinie, prawdopodobnie rodziców alkoholików zdegenerowanych i możliwe ze ojciec posuwał się do pedofilii, stąd ta agresja słowna
 • O dofinansowanie tego rodzaju imprez mogą i powinni się pytać ludzie - płacący podatki. Tego typu wspieranie wszelkich inicjatyw społecznych - jest celowe i uzasadnione. Tak samo zostanie wsparta finansowo - uroczystość przywitania Nowego Roku. Którą uświetnią Brathanki. I pies z kulawą nogą nie będzie się pytał - o koszty i celowość tego przedsięwzięcia. Twoje zaś pytania są tendencyjne i grubiańskie. Mają podstawy - że stawia je człowiek młody o paskudnym charakterze. Temat choroby nowotworowej jest zbyt poważny - żeby nie mieć minimum przyzwoitości i zadawać tak prostackie zapytania. Dlatego mogą i powinny wywołać reakcję oburzenia. Kto mieczem - wojuje od miecza ginie. Pisz poprawnie bo żal czytać - a jak pomyślę komu trzeba odpowiadać - wstyd mnie ogarnia.
 • chamstwo wcześniejszych odpowiedzi i ta część " I pies z kulawą nogą nie będzie się pytał - o koszty i celowość tego przedsięwzięcia. Twoje zaś pytania są tendencyjne i grubiańskie. Mają podstawy - że stawia je człowiek młody o paskudnym charakterze. " upewniła mnie ze gro pieniędzy zostało zdefraudowanych - po prostu ukradzionych. A zwykłe zapytanie odczytywać jako podśmiewanie się to trzeba mieć coś z głową! Ostatni zmarła osoba w mojej rodzinie na nowotwór i chciałem sie jak zwykły śmiertelnik dowiedzieć co i jak, ale teraz już mnie upewniliście ze ta pomoc jest tylko dla znajomych wydzielana.
 • na złodzieju czapka gore, uczciwi nie maja nic do ukrycia, życzliwie i wyczerpująco wyjaśniają wątpliwości a nie rzucają lakoniczne, zdawkowe odpowiedzi
Reklama