UWAGA!

Kolejne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu w środę (17 listopada) otworzy w Młynarach Szkolne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Celem oraz zakresem działania SC BRD będzie prowadzenie szkoleń z dziećmi i młodzieżą szkolną w zakresie wychowania komunikacyjnego oraz upowszechnianie wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Do zadań SC BRD należeć będzie także uświadamianie młodzieży szkolnej istoty zagrożeń wynikających z uczestnictwa w ruchu drogowym, przygotowanie uczniów szkół do egzaminu na kartę rowerową i motorowerową oraz prowadzenie egzaminów na kartę rowerową i motorowerową.
       Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu w celu zabezpieczenia właściwej pracy wychowawczej wyposaży SC BRD w niezbędny sprzęt, pomoce naukowe, podręczniki oraz przygotuje plac manewrowy do jazdy praktycznej rowerem i motorowerem.
       Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie Szkolnego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Miasta i Gminy Młynary w środę (17 listopada) o godz. 11 do Zespołu Szkół w Młynarach przy ul. Warszawskiej 1.
      
Stanisław Lecheta, dyrektor WORD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama